Marka AXIS-Y już w Polsce

Naturalne kosmetyki marki AXIS-Y, inspirowane zmianami klimatycznymi, zostały skomponowane tak, aby z najwyższą skutecznością niwelować szkodliwe działanie zanieczyszczeń i promieni UV, pozostawiając skórę zdrową i piękną.

Marka AXIS-Y już w Polsce Materiały prasowe

Składają się wyłącznie z najlepszych komponentów, nie zawierają parabenów, olejów mineralnych ani sztucznych substancji zapachowych. Przechodzą certyfikowane testy dermatologiczne i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Co ciekawe, są odpowiednie do każdego rodzaju cery, od szczególnie wrażliwej, przetłuszczonej i skłonnej do trądziku, po przesuszoną, o nierównej strukturze. Oczywiście kosmetyki AXIS-Y nie są testowane na zwierzętach.

W portfolio marki znajduje się nawilżające serum w ampułce do twarzy AXIS-Y.

To ampułka z karczochem stanowiąca źródło przeciwutleniaczy oraz składników odżywczych i nawilżających, pomaga odbudować uszkodzoną lub podrażnioną barierę skórną. Fitoskładniki bronią skórę przed działaniem bakterii i zanieczyszczeń, zapobiegając wypryskom i podrażnieniom.

Ponadto marka AXIS-Y stosuje w swoich produktach supernowoczesną technologię o nazwie 6 + 1 + 1 Advanced Formula™. Oznacza to, że w skład każdego kosmetyku wchodzi 6 bogatych w substancje odżywcze ekstraktów roślinnych, które pielęgnują skórę. Do nich dołącza jeden składnik funkcjonalny - substancja, której celem jest eliminacja określonego problemu skórnego oraz jedna, najwyższej jakości technologia pielęgnacji skóry.

6 + 1 + 1 Advanced Formula™

6 podstawowych składników pielęgnujących:

  • Wąkrota azjatycka – pobudza proces gojenia skóry, zapobiegając powstawaniu blizn potrądzikowych;
  • Drzewo herbaciane – łagodzi bolesne podrażnienia dzięki właściwościom przeciwzapalnym;
  • Korzeń łopianu – usuwa martwe komórki naskórka;
  • Aloes – łagodzi i działa przeciwzapalnie;
  • Lukrecja – rozjaśnia i łagodzi stany zapalne skóry wrażliwej wywołane zanieczyszczeniami lub trądzikiem różowatym;
  • Okra – głęboko nawilża, wspomagając rozwój zdrowych komórek naskórka. 

1 główny składnik eliminujący problem skórny:

  • Karczoch – pomaga zatrzymać wilgoć w skórze i zwiększa gęstość ścian komórkowych, powodując zwężenie porów.

1 skuteczna technologia:

  • Metoda ekstrakcji jastrzębca – ekstrakcja jastrzębca metodą ultradźwiękową minimalizuje uszkodzenia wartościowych składników o właściwościach przeciwutleniających i przeciwzapalnych, widocznie poprawiających stan skóry i redukujących jej podrażnienia.

AXIS-Y Nawilżające serum w ampułce do twarzy z karczochem: 126 zł/ 30 ml 

Kosmetyki znajdziesz je na tagomago.pl, perfumeria.pl oraz douglas.pl.

REKLAMA