[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.8

Marcowy numer WH z Kasią Warnke już w kioskach!

Marcowy numer Women's Health jest wyjątkowy. Wyjątkowy, bo pierwszy, który stworzyliśmy razem z naszymi Czytelniczkami. Bo jak się dziewczyny skrzykną i zepną, to zawsze wyjdzie coś fajnego. 

Marcowy numer WH z Kasią Warnke Marcowy numer WH z Kasią Warnke

Nowe nasze WH

Dziękujemy, dziewczyny. Dziękujemy za poświęcony czas i cierpliwość, jaką musiałyście się wykazać, by wypełnić bardzo szczegółową ankietę. Dziękujemy za wszystkie wpisy i mejle. Dziękujemy za Wasze spostrzeżenia, komentarze i pomysły. Kilkaset głów to nie kilka i z takiej burzy mózgów musiało się urodzić coś nowego i – jesteśmy o tym przekonane – fajnego.

Nasz wspólny odświeżony magazyn ma bardziej przejrzystą strukturę: cztery poradnikowe działy („Jestem zdrowa”, „Jestem sprawna”, „Jestem silna”, „Jestem piękna”) pełne sprawdzonych patentów na lepsze samopoczucie, motywację, kondycję i wygląd. Po nich znajdziecie dział „Między nami” z trendami, prawdziwymi historiami i tematami do dyskusji. Mamy nowy początek magazynu, „I wiesz lepiej”, gdzie eksperci uczą, jak odkrycia z laboratoriów zastosować w codziennym życiu. Mamy też nowy koniec, gdzie podpowiadamy dobre adresy dla podreperowania samopoczucia, kondycji, urody i nastroju.

Z tym numerem rozpoczynamy również nowe serie (m.in. „Lajcik w kuchni” – s. 68), a w nim kaloryczne klasyki przerabiamy na równie smaczne wersje fit. Filmów z ich przygotowaniem krok po kroku szukajcie na naszej stronie internetowej). Zaczynamy też nowe akcje, w których – mamy nadzieję – będziecie ochoczo brać udział.

Po pierwsze: „100 dni i nowa Ty”. Jeżeli kilka razy któraś z Was próbowała zacząć regularnie ćwiczyć i te próby tylko utwierdzały ją w przekonaniu, że sport to jednak nie jej bajka, to od dzisiaj zmieni zdanie. Teraz dostanie program, film instruktażowy, trenera personalnego, grupę wsparcia, a nawet przyjazd teamu WH do swojej miejscowości i wspólny trening. Poważnie! O szczegółach akcji przeczytasz na s. 79.

Po drugie: Myślisz, że jesteś fit? A może masz wysportowaną koleżankę? Zgłoście się na jestemfit@mpp.pl i pokażcie swoje ulubione ćwiczenia – jak Natalia na s. 23. Udowodnijcie innym, że normalne, zaganiane w codziennym życiu dziewczyny znajdują czas na aktywne pasje. W końcu, skoro razem odnowiłyśmy nasz magazyn, to redagujmy go dalej razem. Do czego Was gorąco namawiam i zapraszam!

Przejrzyj najnowsze wydanie WH strona po stronie.

REKLAMA

Zdjęcie Katarzyny Warnke na okładce:
Fotograf: Marlena Bielinska / MOVE
Asystenci fotografa: Damian Tomaszowski, Klara Łysiak
Stylistka: Aśka Ciesielska
Make-up: Wilson
Włosy: Michał Bielecki
Produkcja: Magdalena Opacka / MOVE
Postprodukcja: Plupart
Manager WH: Donata Kaufhold​


Kasia ubrana jest w:
Top: Victoria’s Secret Sport
Majtki: Oysho

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij