Marcowy numer WH z Kasią Warnke już w kioskach!

Marcowy numer Women's Health jest wyjątkowy. Wyjątkowy, bo pierwszy, który stworzyliśmy razem z naszymi Czytelniczkami. Bo jak się dziewczyny skrzykną i zepną, to zawsze wyjdzie coś fajnego. 

Marcowy numer WH z Kasią Warnke WH
Marcowy numer WH z Kasią Warnke

Nowe nasze WH

Dziękujemy, dziewczyny. Dziękujemy za poświęcony czas i cierpliwość, jaką musiałyście się wykazać, by wypełnić bardzo szczegółową ankietę. Dziękujemy za wszystkie wpisy i mejle. Dziękujemy za Wasze spostrzeżenia, komentarze i pomysły. Kilkaset głów to nie kilka i z takiej burzy mózgów musiało się urodzić coś nowego i – jesteśmy o tym przekonane – fajnego.

Nasz wspólny odświeżony magazyn ma bardziej przejrzystą strukturę: cztery poradnikowe działy („Jestem zdrowa”, „Jestem sprawna”, „Jestem silna”, „Jestem piękna”) pełne sprawdzonych patentów na lepsze samopoczucie, motywację, kondycję i wygląd. Po nich znajdziecie dział „Między nami” z trendami, prawdziwymi historiami i tematami do dyskusji. Mamy nowy początek magazynu, „I wiesz lepiej”, gdzie eksperci uczą, jak odkrycia z laboratoriów zastosować w codziennym życiu. Mamy też nowy koniec, gdzie podpowiadamy dobre adresy dla podreperowania samopoczucia, kondycji, urody i nastroju.

Z tym numerem rozpoczynamy również nowe serie (m.in. „Lajcik w kuchni” – s. 68), a w nim kaloryczne klasyki przerabiamy na równie smaczne wersje fit. Filmów z ich przygotowaniem krok po kroku szukajcie na naszej stronie internetowej). Zaczynamy też nowe akcje, w których – mamy nadzieję – będziecie ochoczo brać udział.

Po pierwsze: „100 dni i nowa Ty”. Jeżeli kilka razy któraś z Was próbowała zacząć regularnie ćwiczyć i te próby tylko utwierdzały ją w przekonaniu, że sport to jednak nie jej bajka, to od dzisiaj zmieni zdanie. Teraz dostanie program, film instruktażowy, trenera personalnego, grupę wsparcia, a nawet przyjazd teamu WH do swojej miejscowości i wspólny trening. Poważnie! O szczegółach akcji przeczytasz na s. 79.

Po drugie: Myślisz, że jesteś fit? A może masz wysportowaną koleżankę? Zgłoście się na [email protected] i pokażcie swoje ulubione ćwiczenia – jak Natalia na s. 23. Udowodnijcie innym, że normalne, zaganiane w codziennym życiu dziewczyny znajdują czas na aktywne pasje. W końcu, skoro razem odnowiłyśmy nasz magazyn, to redagujmy go dalej razem. Do czego Was gorąco namawiam i zapraszam!

podpis naczelnej WHWH

Przejrzyj najnowsze wydanie WH strona po stronie.

Zdjęcie Katarzyny Warnke na okładce:
Fotograf: Marlena Bielinska / MOVE
Asystenci fotografa: Damian Tomaszowski, Klara Łysiak
Stylistka: Aśka Ciesielska
Make-up: Wilson
Włosy: Michał Bielecki
Produkcja: Magdalena Opacka / MOVE
Postprodukcja: Plupart
Manager WH: Donata Kaufhold​


Kasia ubrana jest w:
Top: Victoria’s Secret Sport
Majtki: Oysho

REKLAMA