[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Women's Health

  • Promocje

  • Maraton Mazury - trwają zapisy do Biegu rodzinnego w ramach akcji "Jem drugie śniadanie"

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Maraton Mazury - trwają zapisy do Biegu rodzinnego w ramach akcji "Jem drugie śniadanie"

3.06.2017r o godzinie 14:00 podczas VI edycji Maratonu Mazury odbędzie się Bieg Rodzinny pod patronatem akcji "Jem Drugie Śniadanie". Maraton Mazury nigdy nie zapomina o dzieciach.  Najmłodsi biegacze zadebiutują na dystansie 800 m. Udział w konkurencji specjalnie dla nich zorganizowanej jest całkowicie bezpłatny. Startujący otrzymają koszulki startowe oraz pamiątkowe puchary i medale.

Zapraszamy do zapisów!
Link do Panelu Zgłoszeniowego

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy 3.06.2017 r. do Gałkowa!

źródło: materiały prasowe nadesłane przez organizatora

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij