Manuela Gretkowska, Ofelia oraz lokalne ambasadorki Puma w najnowszej kampanii She Moves Us

Nowa odsłona akcji SHE MOVES US zaskakuje. Dwie twórczynie o niepodrabialnym stylu połączyły siły i stworzyły międzypokoleniową wypowiedź o potrzebie kobiecej solidarności i o tym, co czasem staje jej na drodze. Manuela Gretkowska, niepokorna ikona polskiego pisarstwa i Ofelia, wyrazista postać autorskiej sceny pop, spotkały się w niecodziennym projekcie marki PUMA. W najnowszej kampanii towarzyszą im ambasadorki marki: Sara James, Marta Kruk oraz Siostry ADiHD.

She Moves Us PUMA Materiały prasowe

Punktem wyjścia najnowszej odsłony She Moves Us „Bez Porównania” jest zwrócenie uwagi na to, iż niekiedy powodem, dla którego kobiety nie są w stanie w pełni dostrzec swojego potencjału i wyjątkowości, jest to, że na każdym kroku się do siebie porównują. W manifeście, które stworzyły razem, Manuela Gretkowska i Ofelia nawołują inne kobiety do tego, aby się wspierały i wzajemnie umacniały swój indywidualizm.

REKLAMA

Za pomocą spotu PUMA przekazuje, że to właśnie różnice w postaci doświadczeń, zainteresowań, temperamentu czy wrażliwości czynią kobiety niepowtarzalnymi, a świat zróżnicowany jest piękniejszy. Kampania ma na celu umocnić w odbiorczyniach chęć bycia sobą i uwolnienia się od ciężaru, jakim jest odruch licytowania się na osiągnięcia, rodzinę czy wygląd. Bo im bardziej porównujemy się do innych, tym bardziej zatracamy swoje prawdziwe JA.

PUMA współpracuje z partnerami i organizacjami, by przełamywać bariery uniemożliwiające dziewczynkom uprawnianie sportu. Jednym z partnerów jest organizacja Women Win, która poprzez sport wspiera dziewczęta i kobiety na całym świecie.

Video spot z kampanii dostępny jest tutaj.

Zobacz również:
REKLAMA