Maczfit jedzie z Tour de Pologne Amatorów

Maczfit, lider branży cateringu dietetycznego w Polsce, został sponsorem tegorocznego Tour de Pologne Amatorów Memoriału Ryszarda Szurkowskiego, który odbędzie się 10 sierpnia w Bieszczadach. Firma bardzo aktywnie zaangażowała się w imprezę – na trasie pojawią się zawodnicy w jej barwach, a jedną z nagród dla najlepszych kolarzy w wyścigu będzie dieta Maczfit.

– Tour de Pologne to marka, najważniejsza impreza kolarska w kraju. Ze sportem od zawsze jest nam po drodze – w gronie naszych ambasadorów mamy m.in. tenisistkę Agnieszkę Radwańską, florecistkę Sylwię Gruchałę czy wioślarkę Agnieszkę Kobus-Zawojską, która właśnie zdobyła srebrny medal na Igrzyskach w Tokio. Podstawą tożsamości naszej marki są dwa elementy – budowanie zdrowych nawyków żywieniowych i promowanie sportowej aktywności, dlatego chętnie włączamy się w inicjatywy, których charakter jest zbieżny z wyznawanymi przez nas wartościami. Nasze hasło na Tour de Pologne to – Kręcimy się wokół zdrowia – mówi Magdalena Czajkowska, koordynator ds. PR w firmie Maczfit.

– Sport i właściwa dieta to nieodłączny duet oraz czynniki, dzięki którym żyjemy dłużej i lepiej. Jednym z naszych kluczowych celów jest promocja prozdrowotnych postaw i nawyków, więc współpraca z firmą Maczfit jest dla nas czymś naturalnym – komentuje Czesław Lang, dyrektor generalny Lang Team, organizatora wyścigu.

Maczfit wywodzi się ze środowiska sportowego. Założyciel i szef firmy Maciej Lubiak jest sportowcem – kierowcą rajdowym i tenisistą. Założył Maczfit, gdy dostrzegł niszę rynkową, szukając dla siebie zdrowego, dietetycznego cateringu. Zaczęło się od dostarczania jedzenia do kilkudziesięciu adresów w Warszawie. Dziś firma jest niekwestionowanym liderem branży cateringu dietetycznego. Dowozi swoje produkty do ponad 1500 miejscowości, a pozycję zbudowała głównie dzięki jakości oferowanych przez siebie produktów.

Zobacz również:
Powroty do ćwiczeń są równie trudne, co powroty do pracy po wakacjach życia. Spokojnie, nie będziemy Cię namawiać, żebyś na urlop zabrała ze sobą robotę, ale trening już tak. Wrócisz pełna energii i w formie lepszej niż kiedykolwiek.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA