[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

MAJAton – Wrocław tańczy dla Mai

ZUMBA MAJAton odbędzie się 25 kwietnia na terenie wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Dochód z tej imprezy zostanie przekazany na leczenie 10-letniej Mai Suchanek, Dolnoślązaczki chorej na nowotwór kości.

Zumba

Maja walczy ze złośliwym nowotworem kości, mięsakiem Ewinga, który dotyka głównie dzieci - szansa zachorowania na ten typ nowotworu to trzy na milion. Obecnie ma za sobą m.in. kilka serii chemioterapii, liczne zabiegi chirurgiczne, pobranie komórek do autoprzeszczepu, a przed nią dalsze długotrwałe i bardzo kosztowne leczenie.

3 godziny muzyki, profesjonalni instruktorzy i świetna atmosfera
Maraton to również kondycyjne wyzwanie dla fanów zumby pod okiem profesjonalnych instruktorów. Impreza odbędzie się 25 kwietnia (sobota) w godzinach 16.00 - 19.00 na terenie Wielofunkcyjnej Hali Sportowo-Dydaktycznej AWF we Wrocławiu przy al. I.J. Paderewskiego 35. Organizatorzy prowadzą zapisy - aby dołączyć, należy wysłać maila na adres zumbaMAJAton@gmail.com.

Taniec to jednak nie wszystko! Organizatorzy przygotowali dla MAJAtończyków dodatkowe atrakcje, m.in. analizę składu ciała czy degustację ekologicznych soków.

Jak wesprzeć Maję?

Wszyscy uczestnicy mogą zakupić cegiełki w formie opaski na rękę w kwocie minimalnej 30 zł - zarówno na miejscu wydarzenia, jak i dokonując wpłaty przelewem na konto Mai, prowadzone przez Fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” - partnera wydarzenia:
Bank Millennium S.A. - 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867, tytuł wpłaty ,,ZUMBA MAJAton Maja Suchanek"
Dodatkową opcją jest przekazanie1% podatku na rzecz Mai, podając w zeznaniu podatkowym KRS 86 210 z dopiskiem: Maja Suchanek.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Mai i jej walce z chorobą?

Odwiedź jej bloga lub dołącz do wydarzenia na Facebooku

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij