MAJAton – Wrocław tańczy dla Mai

ZUMBA MAJAton odbędzie się 25 kwietnia na terenie wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Dochód z tej imprezy zostanie przekazany na leczenie 10-letniej Mai Suchanek, Dolnoślązaczki chorej na nowotwór kości.

Zumba

Maja walczy ze złośliwym nowotworem kości, mięsakiem Ewinga, który dotyka głównie dzieci - szansa zachorowania na ten typ nowotworu to trzy na milion. Obecnie ma za sobą m.in. kilka serii chemioterapii, liczne zabiegi chirurgiczne, pobranie komórek do autoprzeszczepu, a przed nią dalsze długotrwałe i bardzo kosztowne leczenie.

REKLAMA

3 godziny muzyki, profesjonalni instruktorzy i świetna atmosfera
Maraton to również kondycyjne wyzwanie dla fanów zumby pod okiem profesjonalnych instruktorów. Impreza odbędzie się 25 kwietnia (sobota) w godzinach 16.00 - 19.00 na terenie Wielofunkcyjnej Hali Sportowo-Dydaktycznej AWF we Wrocławiu przy al. I.J. Paderewskiego 35. Organizatorzy prowadzą zapisy - aby dołączyć, należy wysłać maila na adres [email protected]

Taniec to jednak nie wszystko! Organizatorzy przygotowali dla MAJAtończyków dodatkowe atrakcje, m.in. analizę składu ciała czy degustację ekologicznych soków.

Jak wesprzeć Maję?

Wszyscy uczestnicy mogą zakupić cegiełki w formie opaski na rękę w kwocie minimalnej 30 zł - zarówno na miejscu wydarzenia, jak i dokonując wpłaty przelewem na konto Mai, prowadzone przez Fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” - partnera wydarzenia:
Bank Millennium S.A. - 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867, tytuł wpłaty ,,ZUMBA MAJAton Maja Suchanek"
Dodatkową opcją jest przekazanie1% podatku na rzecz Mai, podając w zeznaniu podatkowym KRS 86 210 z dopiskiem: Maja Suchanek.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Mai i jej walce z chorobą?

Odwiedź jej bloga lub dołącz do wydarzenia na Facebooku

Zobacz również:
Oto najnowsza seria pytań, na które odpowiedzieli nasi eksperci. 
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA