REKLAMA

„Lubię wracać..." - wyjątkowa kampania świąteczna marki Apart

Trzy wyjątkowe, charyzmatyczne kobiety – Anna Lewandowska, Julia Wieniawa i Małgorzata Socha. Jeden z najsłynniejszych przebojów w historii polskiej muzyki w wykonaniu niezapomnianego Zbigniewa Wodeckiego. I oczywiście biżuteria – piękna i wyrafinowana jak zawsze. Świąteczna kampania Apart zachwyca magiczną atmosferą, a jednocześnie zachęca do powrotów – do tych których kochamy i do tego co lubimy.

Apart Lubię wracać... fot. materiały prasowe

Nowa kampania marki Apart na Święta Bożego Narodzenia 2020 opowiada w formie sesji i filmu o spotkaniu trzech przyjaciółek, w role których wcielają się Anna Lewandowska, Julia Wieniawa oraz Małgorzata Socha. 

Nowe ambasadorki Apart to wyjątkowe, charyzmatyczne kobiety, które są spełnione w życiu prywatnym, z sukcesami realizują swoje zawodowe pasje i niezmiennie od wielu lat inspirują miliony Polek.

Anna Lewandowska to utytułowana sportsmenka i trenerka, która porwała za sobą rzesze kobiet, mobilizując je do zmian i zdrowego trybu życia. Na co dzień jest szczęśliwą mamą i żoną Roberta Lewandowskiego. Julia Wieniawa mimo młodego wieku ma na koncie wiele sukcesów - jest wokalistką i aktorką, z powodzeniem realizuje się także jako bizneswoman. Aktorką jest także uwielbiana przez widzów Małgorzata Socha, która wystąpiła w niezliczonych rolach serialowych i filmowych, a z marką Apart jest związana już od kilku sezonów.

Apart Lubię wracać...fot. materiały prasowe

W klipie nakręconym w ramach kampanii, obok trzech gwiazd i biżuterii Apart, ważną bohaterką jest muzyka. Video towarzyszy przepiękny, nastrojowy utwór Zbigniewa Wodeckiego „Lubię wracać tam gdzie byłem” i jest nieprzypadkowym wyborem do świątecznego filmu Apart.

W tym roku przypada zarówno 70 rocznica urodzin wybitnego muzyka, kompozytora i wokalisty, jak również mija 40 lat od premierowego wykonania piosenki w Opolu. A ona sama, od 4 dekad urzeka kolejne pokolenia słuchaczy, wyśpiewaną z niezwykłą czułością i nostalgią chęcią powrotu tam, gdzie zostały drogocenne wspomnienia.

Bohaterki kampanii występują w różnych stylizacjach - zarówno eleganckich, jak i casualowych, których ważnym elementem jest biżuteria z kolekcji Apart. Nie mogło oczywiście zabraknąć diamentów w klasycznej i subtelnie nowoczesnej formie - kamieni uchodzących za te, w których nieskazitelnym wnętrzu najpiękniej odbijają się momenty, które chcemy zatrzymać w pamięci.

Wśród biżuteryjnych propozycji są oczywiście królujące w modowych trendach perły w różnych odsłonach, a także fantazyjne, obsypane skrzącymi się refleksami cyrkonii wzory z kolekcji Glamour oraz Magic Crystals.

Apart Lubię wracać...fot. materiały prasowe

Złota biżuteria to przede wszystkim kunszt ażurowych form z linii Złote Sploty oraz La Donna, a także nietuzinkowe, a przy tym delikatne projekty w dziewczęcym stylu. W stylizacjach pojawiają się także bransoletki i naszyjniki z kolekcji Charms, która pozwala na samodzielne komponowanie biżuterii, a dodając okazjonalne zawieszki, można nadać wzorom prawdziwie świąteczny charakter. Takie same możliwości daje także ciesząca się popularnością linia Beads.

Ambasadorki Apart tworzą na zdjęciach i w filmie zgrane trio, świetnie oddające wizję, jaka towarzyszyła powstawaniu kampanii. Nie bez znaczenia jest także malownicza sceneria, w której zrealizowano kampanię - to dawny Pensjonat Abrama Gurewicza w Otwocku, wspaniały zabytkowy budynek sprzed ponad 100 lat, wybudowany w stylu świdermajer. Z pietyzmem odrestaurowany, obecnie nosi nazwę Nowy Gurewicz i ponownie zachwyca unikatową, drewnianą architekturą i otoczeniem.

Zdjęcia: Marcin Tyszka

Stylizacje: Maja Naskrętska

Make up: Wilson, Patrycja Dobrzeniecka, Kamila Wiedeńska-Strzelczyk

Hair: Tomasz Górecki, Maryla Duda, Kamil Pecka

Produkcja: Warsaw Creatives

Scenografia: Natalia Mleczak

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA