Lokówka automatyczna Philips SenseIQ

Nowa lokówka automatyczna Philips z technologią SenseIQ to prosty i zdrowy sposób na piękne loki. Dzięki technologii curl boost zakręcisz każde pasmo jak profesjonalny fryzjer – wystarczy, że naciśniesz guzik, a inteligentne klamry owiną włosy wokół wałka, podążając za ich naturalnym ruchem.

Lokówka Philips Materiały prasowe

Unikalna technologia SenseIQ wykrywa temperaturę włosów i dostosowuje do niej temperaturę lokówki, dzięki czemu chroni włosy przed przegrzaniem i zachowuje 3 razy więcej ich nawilżenia, aby zapewnić mocne, zdrowo wyglądające i pełne sprężystości włosy. Od miękkich fal po sprężyste loki – stylizuj włosy tak, jak lubisz i ciesz się ich zdrowiem.

REKLAMA

Loki są fryzurą ponadczasową i idealnie sprawdzą się do karnawałowych stylizacji i nie tylkoNie każda z nas potrafi jednak odpowiednio manewrować tradycyjną lokówką. Dlatego w przygotowaniu loków czy lekkich fal pomocna będzie automatycznalokówka Philips SenseIQ, która sama nawija pasma włosów na rozgrzany wałek – wystarczy tylko przytmywać jeden przycisk! Dzięki technologi curl boost lokówka pozwala zakręcić włosy jak profesjonalny fryzjer, ale w tym wypadku loki czy fale na całej głowie możesz mieć już w kilkanaście minut!

Aby Twoje loki wyglądały naturalnie, możesz skręcić je w różnych kierunkach lub użyć funkcji automatycznego kręcenia, łącząc oba kierunki. Dodatkowo po trzy ustawienia temperatury (170,190 i 210°C) i czasu stylizacji (12, 10 i 8 s) umożliwiają uzyskanie dowolnego typu loków - zarówno mocno, jak i luźno skręconych. Wybierz temperaturę dostosowaną do swojego typu włosów i zastosuj odpowiednie ustawienie czasu, aby uzyskać loki jakich oczekujesz.

Co z bezpieczeństwem? Technologia SenseIQ wykrywa temperaturę włosów i dostosowuje do niej temperaturę lokówki, dzięki czemu chroni włosy przed przegrzaniem i zachowuje 3 razy więcej ich nawilżenia oraz 95% naturalnej siły, aby zapewnić mocne, zdrowo wyglądające i pełne sprężystości włosy. Wszystko dzięki temu, że urządzenie mierzy temperaturę włosów ponad 36 000 razy podczas jednej sesji stylizacji.

REKLAMA