REKLAMA

Logitech MX Anywhere 3 - mysz, która się wciśnie wszędzie

Oczywiście można używać touch pada, ale jeśli potrzebujesz szybkości, precyzji i wygody, nie ma to jak dobra myszka. Logitech MX Anywhera 3 jest szybka, dokładna, wygodna i... zgrabna. Zmieści się bez problemu nawet w małej torebce.

Logitech MX Anywhere 3 fot. Logitech

Wiele z nas pracuje od miesięcy w domu. Przez ten czas zdążyłyśmy już zorganizować sobie jako tako przestrzeń do pracy, ale przecież nie wszędzie da się wstawić pełnowymiarowe duże biurko. Musimy wykorzystać tę przestrzeń, która mamy do dyspozycji. MX Anywhere 3 pozwoli Ci wykorzystać ją optymalnie.

REKLAMA

Mała...

Ta mysz zmieści się nawet na najmniejszym biurku. Ma tylko 10 cm długości, 6,5 szerokości i zaledwie 3,5 cm wysokości, więc nawet jeśli zrobisz sobie home office u koleżanki, w drodze do niej nie będzie Ci wypychać torebki.

Logitech MX Anywhere 3fot. Logitech

...ale potężna

Kółko przewijania z technologią MagSpeed jest niebywale precyzyjne, ale pozwala też na szybkie przesuwanie tysięcy wierszy. Idealne narzędzie dla tych, którzy cenią sobie wydajność, komfort i możliwość pracy w dowolnym miejscu. Mysz działa na każdej powierzchni, nawet na błyszczących,  jest odporna na wstrząsy i posiada 4 klawisze, które można dowolnie konfigurować.

Dodatkowo łączy się z trzema urządzeniami jednocześnie oraz działa na jednym ładowaniu przez 70 dni. Można ją wrzucić do torby i zabrać gdziekolwiek. Świetnie sprawdzi się w domu, gdzie nie zawsze na biurku mamy miejsce na mysz + podkładkę.

Cena: 399 zł; Logitech.pl

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA