Linia sportowa BIZUU BALANCE

Kolekcja BIZUU Balance to zupełnie nowy projekt i jednocześnie kolejna linia w portfolio marki, która jest definicją komfortu, zdrowego stylu życia i przede wszystkim jakości. Kolekcja BIZUU Balance to również dedykacja dla miłośniczek różnych form aktywności rozwoju duchowego – ze szczególnym uwzględnieniem jogi. Motywem przewodnim kolekcji jest hasło: LIFE IS ALL ABOUT BALANCE.

BIZUU BIZUU

Zdecydowanym atutem linii BIZUU Balance jest modułowość, która pozwala łączyć elementy kolekcji w dowolne kombinacje i rozbudowywać stylizacje, dopasowując je do różnego rodzaju sylwetki.  W jej skład wchodzą legginsy z wyższym stanem, modelujące sylwetkę i topy – pięknie eksponujące plecy, wykończone delikatni skrzyżowanymi ramiączkami czy logowaną gumą. Ich skład w ponad 75% stanowi poliester recyklingowany. Elementem linii jest także kimono z obszernym rozszerzanym rękawem, wykończonym frędzlami, długi moherowy sweter z certyfikowanej przędzy o grubym splocie oraz ciepły dres.  Użyte w kolekcji materiały są wyjątkowe i zostały dobrane w trosce o najwyższą jakość. Bawełna organiczna, recyclingowany poliester czy dzianina konopna zastosowana w zestawie dresowym stanowią jej istotną część.

Akcesoria kolekcji to obszerna bawełniana torba, opaski sportowe w trzech różnych odcieniach oraz zestaw do stworzenia klimatu balance – palo santo oraz szałwia.

Ambasadorką BIZUU Balance została Eli Wierkowska, która od wielu lat uczy jogi z uważnością poprzez pracę z ciałem, oddechem, koncentracją oraz szeroko rozumianym well-beingiem. Partnerem kolekcji została Cisowianka Perlage, która w naturalny sposób wpisuje się w klimat kolekcji i jej podstawowe założenia dążenia do szeroko pojętej równowagi.

KAMPANIA:

ZDJĘCIA: MICHELLE VAN DIJK

MODELKA: PILAR TARCHE

HAIR & MAKEUP: REY TUK

PRODUKCJA: BLUE BANANA PRODUCTION/ KAROLINA MAŁOLEPSZA BIZUU

Zobacz również:
Aktywności typu aerial zyskują coraz większą popularność na całym świecie i tak po aerial silku czy fitnessie nadszedł też czas na fuzję aerialu z jogą. Aerial joga nie narodziła się w Indiach, ale dotarła do nas ze Stanów. Wprawionym joginkom pomoże zwiększyć zakresy podczas wygięć i pozycji odwróconych, a świeżakom pomoże złapać równowagę podczas poznawania asan. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ