Levi's® x GANNI przedstawiają wspólną kolekcję “Grow Up"

Marka Levi’s® po raz trzeci łączy siły z GANNI i przedstawia kolekcję inspirowaną Matką Naturą. Wykonana w co najmniej w 55% z certyfikowanej bawełny organicznej oraz naturalnych barwników z roślin i minerałów, przy użyciu technik oszczędzania wody, kolekcja składa się z ośmiu elementów.

Levi's® Levi's®

Zawiera stonowane kolory i proste kroje, które będą idealnym lookiem do ogrodu i do miasta - od Kopenhagi po San Francisco i nie tylko. Oferowana w szerokiej gamie rozmiarów, kolekcja celebruje inkluzywność i bardziej odpowiedzialne praktyki w zakresie produkcji, poprzez wspólną wizję Levi's® x GANNI.

W kampanii “Grow Up" Levi's® x GANNI, Emma Chamberlain i jej przyjaciele odkrywają pełen niespodzianek bujny ogród warzywny, celebrując swoja miłość do natury.

"Marki GANNI i Levi's® to idealne połączenie. Uwielbiamy optymizm, niepokorność i przystępność, jakie GANNI wnosi do swoich projektów, a także nasze wspólne zaangażowanie w zrównoważony rozwój, który jest ważnym elementem naszej współpracy. Kolekcja jest pełna klasyków, które są tak samo cool, jak i wygodne.” mówi Karyn Hillman, Chief Product Officer, Levi's®.

"Nie mogę uwierzyć, że to już nasza trzecia współpraca z Levi's®. To niesamowite świadectwo siły wynikającej z naszej wspólnej pracy! Jesteśmy zgodni co do naszych wizji od samego początku. Wciąż się rozwijamy i uczymy od siebie nawzajem. Kolekcja jest idealnym połączeniem charakterystycznych elementów Levi's i GANNI, a ja uwielbiam kampanie z humorem," mówi Ditte Reffstrup, Creative Director, GANNI.

Kolekcja Levi's® x GANNI dostępna będzie od 18 sierpnia 2022 roku w wybranych sklepach Levi's® oraz na stronie Levi.com