[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Lenor Unstoppables - świeżość, której się nie oprzesz

Perełki zapachowe Lenor Unstoppables nadają ubraniom świeżość, której trudno się oprzeć! Niezależnie od tego, czy jesteś na boisku, na trybunach czy też planujesz kibicować swojej ulubionej drużynie podczas zbliżających się Mistrzostw Świata – dzięki niezwykłej świeżości swoich ubrań czujesz się przygotowany na każde wyzwanie i zawsze jesteś w stanie dać z siebie wszystko.

lenor unstoppables mat. prasowe

To tak, jak rekordowi mistrzowie FC Bayern Monachium, klubu którego oficjalnym partnerem została marka Lenor Unstoppables. Jednak aktywny tryb życia niesie ze sobą zadanie prawie niemożliwe do wykonania, czyli utrzymanie przez długi czas świeżości odzieży sportowej. Perełki zapachowe do prania Lenor Unstoppables rozwiązują ten problem.

Innowacyjna technologia skutecznie pochłania przykre zapachy i uwalnia intensywną, przyjemną woń, utrzymując ubrania w świeżości przez długi czas. Ponieważ produkt nie zawiera składników zmiękczających, idealnie nadaje się do prania odzieży sportowej i funkcjonalnej, która ze względu na swoje zastosowanie szybko zaczyna przesiąkać brzydkim zapachem. Perełki zapachowe Lenor Unstoppables dostępne są w 4 orzeźwiających zapachach: Fresh, Bliss, Lavish i Dreams.

REKLAMA

Więcej informacji znajdziesz na:  https://www.everydayme.pl/dzien/lenor.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij