[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

L’Oréal Paris oficjalnym partnerem Paris Fashion Week

Paryski Fashion Week 2018 już trwa! Jest to niewątpliwie jeden z najbardziej wyjątkowych tygodni mody ostatnich miesięcy. Wszystko za sprawą wielkich osobowości ze świata haute couture i nie tylko!

loreal dziewczyny mat.prasowe

Na wybiegach skupiamy się głównie na stylizacjach, a przecież żeby modelki genialnie się prezentowały muszą mieć niebanalne makijaże. Nad ich lookami czuwają eksperci z wieloletnim doświadczeniem, a wśród nich - Val Garland - główna dyrektor ds. trendów w makijażu L’Oréal Paris!                                                                                                                                  

L’Oréal Paris pozostaje wierny swojej misji, by inspirować i udostępniać najnowsze trendy jak najszerszej grupie odbiorców. W tym roku marka wybrała niezwykłe wysłanniczki, dzięki którym odsłania przed nami kulisy makijażowych trików prosto z kolebki mody. Maffashion i Paula Jagodzińska są na absolutnie przełomowym wydarzeniu! Dziewczyny na swoich kanałach społecznościowych i blogach już pokazały nam nie tylko looki najnowszej kolekcji Isabel Marant, ale też odkryły przed nami makijażowi świat zza kurtyny wielkiego wybiegu. Obserwujecie, bo będzie się działo. Dzisiaj pokaz utalentowanego projektanta światowej sławy Balmain.

REKLAMA

Trends from Paris już są dostępne w wybranych drogeriach Rossman.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA