[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

LEVI’S® TAILOR SHOP ON TOUR wraca na szlak!

Przed nami kolejne letnie weekendy z projektem Levi’s® Tailor Shop on Tour! Niszczenie, przeszywanie, malowanie, kolorowe naszywki i supermodne hafty – to wszystko czeka wasze Levi’sy® we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie!

Levi’s® od ponad 144 lat jest symbolem buntu, nonkonformistycznego myślenia, a przede wszystkim kreatywności. To właśnie fantazja i szalone pomysły osób noszących dżinsy Levi’s® w dużym stopniu przyczyniają się do sukcesu marki. Ludzie uwielbiają przerabiać swoje ulubione Levi’sy®, tak aby wyrażały ich styl i podkreślały indywidualność. W odpowiedzi na to, co miłośnicy marki tworzą sami, kilka sezonów temu Levi’s® wprowadził w wybranych salonach Levi’s® Tailor Shop – specjalne punkty, w których można personalizować produkty marki w dowolny sposób, a w zeszłym roku w lecie mogliście spotkać nasz mobilny Levi’s® Tailor Truck, gdzie zmienialiśmy nie do poznania kultowe ikony za pomocą nożyczek, farb, papieru ściernego i kolorowych patchy.

Tego lata nasz kultowy Truck z projektem Levi’s® Tailor Shop on Tour wrócił do gry! Znowu poszły w ruch profesjonalne maszyny, niezliczona ilość nożyczek, kilometry nici oraz niezastąpiony zespół. To co do tej pory chcieliście zrobić z Waszymi dżinsami, truckerkami, czy szortami właśnie staje się możliwe. Do współpracy przy tej odsłonie projektu zaprosiliśmy Roberta Kutę – jednego z najzdolniejszych polskich artystów młodego pokolenia. Robert stworzył kolekcję autorskich patchy oraz materiałów z własnymi grafikami. Dodatkowo Kuta obecny jest we wszystkich miejscach, które odwiedzamy w tym sezonie i ręcznie maluje przynoszone do nas dżinsowe ubrania Levi’s®.

REKLAMA

źródło: materiały prasowe nadesłane przez organizatora

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij