[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

LEVI’S® TAILOR SHOP ON TOUR wraca na szlak!

Przed nami kolejne letnie weekendy z projektem Levi’s® Tailor Shop on Tour! Niszczenie, przeszywanie, malowanie, kolorowe naszywki i supermodne hafty – to wszystko czeka wasze Levi’sy® we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie!

Levi’s® od ponad 144 lat jest symbolem buntu, nonkonformistycznego myślenia, a przede wszystkim kreatywności. To właśnie fantazja i szalone pomysły osób noszących dżinsy Levi’s® w dużym stopniu przyczyniają się do sukcesu marki. Ludzie uwielbiają przerabiać swoje ulubione Levi’sy®, tak aby wyrażały ich styl i podkreślały indywidualność. W odpowiedzi na to, co miłośnicy marki tworzą sami, kilka sezonów temu Levi’s® wprowadził w wybranych salonach Levi’s® Tailor Shop – specjalne punkty, w których można personalizować produkty marki w dowolny sposób, a w zeszłym roku w lecie mogliście spotkać nasz mobilny Levi’s® Tailor Truck, gdzie zmienialiśmy nie do poznania kultowe ikony za pomocą nożyczek, farb, papieru ściernego i kolorowych patchy.

Tego lata nasz kultowy Truck z projektem Levi’s® Tailor Shop on Tour wrócił do gry! Znowu poszły w ruch profesjonalne maszyny, niezliczona ilość nożyczek, kilometry nici oraz niezastąpiony zespół. To co do tej pory chcieliście zrobić z Waszymi dżinsami, truckerkami, czy szortami właśnie staje się możliwe. Do współpracy przy tej odsłonie projektu zaprosiliśmy Roberta Kutę – jednego z najzdolniejszych polskich artystów młodego pokolenia. Robert stworzył kolekcję autorskich patchy oraz materiałów z własnymi grafikami. Dodatkowo Kuta obecny jest we wszystkich miejscach, które odwiedzamy w tym sezonie i ręcznie maluje przynoszone do nas dżinsowe ubrania Levi’s®.

REKLAMA

źródło: materiały prasowe nadesłane przez organizatora

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij