L37 Handmade Shoes w jesienno-zimowej odsłonie 2021

L37 to marka, która zawsze projektuje swoje kolekcje w oparciu o obowiązujące trendy. Nasze buty wyróżniają się charakterystycznym twistem. Łączymy klasykę z tym co nowoczesne i najmodniejsze. Nigdy nie zapominamy o wygodzie i najwyższej jakości. Dlatego kolekcja Jesień - Zima 2021/22 to plejada pięknych fasonów i kolorów.

L37 materiały prasowe

Paleta barw w tym sezonie jest bardzo spójna. Postawiliśmy na najmodniejsze kolory czyli brąz i wszelkie jego odcienie, błękit, zieleń, odcienie musztardy - brąz wymieszany z kolorem złotym i klasyczna czerń, która zawsze musi być dostępna w każdej kolekcji. Jeżeli chodzi o faktury skór, to są to miękkie i lejące welury ale również mocne, mięsiste skóry groszkowe. Kolekcja jest uzupełniona dwoma rodzajami skór z imitacji węża.

W naszej zimowej ofercie znajdują się: Mokasyny - fason, który obecnie króluje na Instagramie. My proponujemy kilka modeli mokasynów. Każdy w plejadzie pięknych kolorów i każdy w ciekawym designie.

Łańcuchy - ta ozdoba jest obecnie numerem jeden wśród akcesoriów.

Cyrkonie, czyli ozdoby na bogato - najlepiej w połączeniu z ciężkimi spodami. Dlatego ze moda nie jest już taka oczywista. Ten sezon obala mit, że cyrkonia jest elementem pantofelka rodem z bajki Kopciuszek.

Grube spody - przebijały się w modzie od kilku sezonów i wreszcie zagościły w gustach kobiet na dobre. Nasze spody są wyjątkowo jakościowe i bardzo wygodne. Kolekcja oparta jest w dużej mierze na mocnych, grubych spodach, na których proponujemy półbuty, botki i kozaki.

Oficerki - ten model po długiej nieobecności wraca do mody. Wszystkie trendy pokazują, że najbliższa zima będzie należeć do oficerów.

Pikowania na skórze - ten element designu jest charakterystyczny dla kultowej

Chanelki, występuje obecnie dosłownie we wszystkich akcesoriach. Jest bardzo modny, charakterystyczny.

Patchwork - bardzo modny trend. Podeszliśmy do tematu delikatnie i proponujemy kilka modeli w wersji patchwork. Naszym zdaniem wyszły bosko!

REKLAMA