Kwas hialuronowy - sposób na piękno

Z wiekiem jego ilość w skórze maleje, przez co traci ona swoje młodzieńcze napięcie i młody wygląd. Z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej, dzięki którym starzenie skóry można zauważalnie spowolnić.

Infini Filler mat prasowe

Po raz pierwszy kwas hialuronowy został wyizolowany w 1934 roku na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku, gdzie Karl Meyer oraz i John Palmer wyodrębnili go z ciałka szklistego oka krowy. Zapoczątkowało to erę poszukiwań źródeł kwasów hialuronowych, biozgodnych i kompatybilnych z organizmem człowieka.

REKLAMA

Niestety jego odzwierzęce pochodzenia skutkowało bardzo często występowaniem licznych reakcji alergicznych i odrzutów tkankowych. Rozwój nauki i bioinżynierii technologicznej pozwolił
w końcu na wprowadzenie na rynek kwasu hialuronowego powstającego w rezultacie zaawansowanych procesów fermentacji bakteryjnych, pochodzących z niepatogennych szczepów Streptococcus Equi. Kwas hialuronowy uzyskany tą drogą ma niemal identyczną budowę chemiczną jak kwas hialuronowy człowieka, a jego stosowanie pozbawione jest ryzyka odrzutu i alergii.

Nowa generacja wypełniaczy

Co charakteryzuje wypełniacze Infini:

  • Europejskie pochodzenie z pełną europejską certyfikacją medyczną
  • Wypełniacze Infini Premium Filler to medyczne wyroby iniekcyjne o klinicznie potwierdzonym bezpieczeństwie i skuteczności.
  • Bezpieczeństwo
  • Nowoczesna technologia uzyskiwania
  • Najwyższej jakości plastyczność

Laboratoria Infini to zaawansowana technologia połączona z nowatorską inżynierią biotechnologiczną, będąca gwarancją bezpieczeństwa i doskonałych efektów terapeutycznych. Ideą powstania produktów marki było stworzenie nowoczesnego systemu produkcji opartego na badaniach naukowych. Do przygotwania preparatów użyto wyłącznie kwasu hialuronowego pochodzenia nieodzwierzęcego o specyficznej budowie.

Unikatowa budowa łańcuchów kwasu poskutkowała doskonałymi właściwościami reologicznymi i dynamicznymi kwasów Infini. Dzięki wieloetapowemu systemowi produkcji i technologii napowietrzania, kwas jest wyjątkowo plastyczny i łatwo integruje się z tkanką.
Dzięki swojej dynamicznej strukturze Infini Premium Filler nie zmieniają ekspresji mimicznej, nie migrują i pozwalają na zachowanie naturalnej geometrii twarzy.

https://infinifiller.pl/

Zobacz również:
Wystartuj w nowy dzień z energią, rozpoczynając go od biegowego rozruchu. Nie musisz być biegaczką: wystarczy 5-10 minut truchtu. Gwarantujemy, że wrócisz do domu w lepszym nastroju.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA