Krem do stóp intensywna regeneracja Herbus

Mądra pielęgnacja kosmetykami Herbus zapewnia wszechregenerację skóry stóp: błyskawiczne i dogłębne nawilżenie, wygładzenie, a także uczucie natychmiastowej ulgi i długotrwałej ochrony. 

HERBUS Materiały prasowe

Skoncentrowana  formuła sprawia, że starczają na 2 razy dłużej, a ich „zielony” zapach pokochają członkowie całej rodziny. Produkty zostały przebadane dermatologicznie, są odpowiednie do każdego rodzaju skóry, nawet tej wrażliwej, bezpieczne dla kobiet w ciąży, matek karmiących i dzieci powyżej 3. roku życia, a także dla diabetyków.

The Rich Foot Cream służy silnej regeneracji i zmiękczeniu twardego naskórka, przeciwdziałając procesowi nadmiernego rogowacenia i pękania pięt. Zmniejsza problem wysokiej potliwości stóp, niwelując przykre zapachy. Jego skład  został zrodzony z tradycji i oparty na wszechregenerującej mocy babki lancetowatej oraz znanego ze swoich zmiękczających i mikrozłuszczających właściwości mocznika w aż 20% stężeniu. Recepturę uzupełniają działająca odświeżająco szałwia, niwelująca nieprzyjemny zapach usnea barbata, regenerujące masło shea, przeciwdziałająca potliwości frakcja z olejku z drzewa herbacianego, wygładzająca lanolina oraz przywracający zdrowy wygląd ferment drożdżowy. Efekty? Skóra miękka i gładka, jak po zabiegu pedicure, a przy tym chroniona przed rozwojem bakterii i grzybów, odświeżona i zrelaksowana. Jak każdy kosmetyk marki Herbus, ten także szybko się rozprowadza i wchłania, nie klei i pozostawia nietłusty film. Należy aplikować go na stopy minimum raz dziennie, a zastosowany w większej ilości sprawdzi się jak mocno regenerująca maska.

Krem do stóp Intensywna Regeneracja, The Rich Foot Cream, sugerowana cena detaliczna 37 zł (50 ml)

Więcej informacji na herbuscosmetics.com oraz na social mediach marki Herbus Cosmetics.

Zobacz również:
REKLAMA