Krem definiujący loki – NOWOŚĆ od JOICO

JOICO przychodzi z długo wyczekiwaną nowością! Tym razem marka z profesjonalnymi kosmetykami do włosów, niesie radość osobom z… kręconymi włosami! Nowy krem JOICO Curl Confidence wydobywa skręt, aby zdefiniować loki i stworzyć idealnie kręconą lub falowaną fryzurę!

Krem definiujący loki JOICO Materiały prasowe

Kręcone włosy mają tendencję do puszenia się, przesuszenia, a to wszystko przez nieodpowiednią pielęgnację, która przy kręconych włosach łatwa nie jest. Jednakże z odpowiednimi produktami wydobycie skrętu jest możliwe.

Prawidłowe nawilżenie włosów

Falowane i kręcone włosy potrzebują znacznie więcej wilgoci, niż proste, dlatego kosmetyki definiujące skręt, tak jak JOICO Curl Confidence, zapewniają przede wszystkim nawilżenie. Ponadto ten produkt dodaje włosom lekkości oraz sprężystości, aby prezentowały się dobrze przez cały dzień. Jednakże krem definiujący skręt JOICO Curl Confidence pokochają również osoby z prostymi włosami, które narzekają na uporczywe puszenie się włosów! Bowiem nowość od JOICO niweluje puszenie się, pozostawiając włosy wygładzone, miękkie i pełne blasku.

Nawilżenie włosów jest szczególnie istotne późnym latem, gdy słońce przesuszyło nasze włosy, a chlor i sól morska doprowadziły do ich zmatowienia i łamliwości.

JOICO Curl Confidence sprawdzi się zatem nie tylko dla posiadaczek falowanych lub kręconych włosów, ale również dla osób z zupełnie prostymi włosami, którym brakuje nawilżenia.

Składniki wykorzystane w JOICO Curl Confidence

Białka wegańskie m.in. z groszu wzmacniają włosy i ułatwiają ich rozczesywanie. Ta wegańska forma białka jest zbliżona do białka występującego naturalnie we włosach.

Olej Moringa - bogate źródło antyoksydantów, witamin A i E, cynku i krzemionki. Pomaga wydobyć z włosów blask i dodać im miękkości.

Wystarczy 2-3 pompki kremu JOICO Curl Confidence, aby podkreślić naturalny skręt włosów i cieszyć się pełną blasku fryzurą! 

Oficjalnym dystrybutorem marki JOICO w Polsce jest Perfet Salon Sp. z o.o.

REKLAMA