Krem BB Iwostin Solecrin SPF 50+

Krem Iwostin Solecrin SPF 50+ zawiera połączenie filtrów organicznych i mineralnych, które pochłaniają promieniowanie UVA i UVB.

Producent
 Iwostin Solecrin SPF 50+

Według rekomendacji dermatologów, skuteczna ochrona przeciwsłoneczna powinna polegać na stosowaniu filtrów mineralnych i organicznych jednocześnie, ze względu na ich odmienne właściwości. Preparat zawiera dodatkowo filtr immunologiczny Antileukine 6®, w celu maksymalizacji ochrony skóry wrażliwej i skłonnej do alergii . Dodatkowo witaminę E, która chroni przed działaniem wolnych rodników, odpowiedzialnych za fotostarzenie się skóry. Zastępuje użycie podkładu i kremu z filtrem, jest lekki i nie obciąża skóry. Może być stosowany po zabiegach kosmetologicznych, poza sezonem letnim. Jest niekomedogenny, nie zatyka porów, może być stosowany pod puder.

REKLAMA

Pojemność: 30 ml, cena: ok. 39 zł.

www.iwostin.pl

Zobacz również:
Cameron Falloon ma za sobą długą i pełną sukcesów karierę trenerską. W CV Australijczyka znajdują się między innymi znane kluby piłkarskie, futbolowe (AFL) oraz… księżna Diana. Cameron był trenerem personalnym księżnej Walii przez ostatni rok jej życia. W rozmowie z redakcją australijskiego WH opowiedział między innymi o tym, z jakich ćwiczeń składał się trening Diany oraz jak wyglądała ich współpraca.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA