Kosmetyki na wypadające włosy – Paul Mitchell Tea Tree Scalp Care

Kosmetyki na wypadające włosy mają za zadanie wzmocnić włosy oraz skórę głowy, dlatego Paul Mitchell stworzył profesjonalną linię Tea Tree Scalp Care, w której znajdziesz 4 kosmetyki na wypadające włosy.

Paul Mitchell mat. prasowe

W Paul Mitchell znajdziesz linię, która dedykowana jest wypadającym włosom. W składzie produktów z linii Scalp Care znajdziesz m.in. mieszankę Regeniplex, która zawiera śliwkę Kakadu, peptydy grochu, kwiat koniczyny, kurkumę i żeń szeń. Mieszanka ta wzmacnia włosy, stymuluje skórę głowy, pobudzając cebulki do wzrostu, a także opóźnia proces obkurczania mieszków włosowych.

Kosmetyki na wypadanie włosów – Paul Mitchell Scalp Care

Scalp Care Anti-Thinning Shampoo – szampon na wypadanie włosów, który zatrzymuje proces wypadania włosów, sprawia, że włosy rosną zdrowsze i silniejsze. Jest bezpieczny jest dla włosów koloryzowanych, dlatego nie musisz obawiać się o swój kolor.

Scalp Care Anti-Thinning Conditioner – lekka odżywka na wypadanie włosów, ułatwiająca rozczesywanie włosów. Wzmacnia włosy bez efektu obciążenia. Dzięki odżywce kosmetyki rosną zdrowsze i silniejsze.

Scalp Care Anti-Thinning Tonic – tonik przeznaczony wyłącznie do stosowania na skórę głowy. Zawarta w nim mieszanka Regeniplex wchłania się w skórę głowy, co skutkuje niwelacją problemu z nadmiernie wypadającymi włosami.

Scalp Care Anti-Thinning Root Lift Foam – pianka do włosów, która wzmacnia i pogrubia. Witaminy E, pantenol i skrobia kukurydziana zwiększają objętość włosów. Pianka jest bezpieczna dla włosów koloryzowanych.

Oryginalne kosmetyki Paul Mitchell dostępne są w autoryzowanych miejscach sprzedaży - https://paul-mitchell.pl/autoryzowanesklepy

Oficjalnym dystrybutorem kosmetyków Paul Mitchell na rynku polskim jest Perfect Salon Sp. z o.o.

Zobacz również:
REKLAMA