[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Konkurs artystyczny MUZA 2015

Jesteś artystyczną duszą i drzemie w Tobie chęć tworzenia? Marzą Ci się wystawy, wernisaże i sława?  Weź udział w konkursie artystycznym MUZA 2015 – nad którym honorowy patronat objęła światowej sławy polska artystka Magdalena Abakanowicz – popuść wodze fantazji i stwórz dzieło, które zachwyci cały świat (a przynajmniej tę bardziej wrażliwą na sztukę współczesną część).

MUZA to cykliczny, ogólnopolski, interdyscyplinarny konkurs artystyczny organizowany przez Art Imperium w ramach misji: promocji sztuki, kultury i artystów.

Tematem tegorocznej edycji konkursu – bohaterką MUZY 2015 jest profesor Magdalena Abakanowicz, jej osoba, życie i/ lub twórczość to nadrzędna inspiracja do powstania prac konkursowych i dialogu artystycznego. Abakanowicz to najważniejsza i najbardziej ceniona, zarówno w kraju jak i na świecie, polska artystka. W maju tego roku obchodziła 35. rocznicę udziału w Biennale w Wenecji, a w czerwcu 85. urodziny.

REKLAMA

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń to godz. 24.00 dnia 31.07.2015 r.

Spośród wszystkich zgłoszeń Jury Konkursowe, powołane przez organizatora, do 31 sierpnia wybierze grupę kilkudziesięciu finalistów.

Gala Finałowa/wernisaż wystawy konkursowej, podczas której zostaną ogłoszeni zwycięzcy – Grand Prix Konkursu, zdobywcy II i III miejsca oraz Nagrody Publiczności, odbędzie się 20 października 2015 r. w Galerii Lufcik – Dom Artysty Plastyka ul. Mazowiecka 11 a, 00-052 Warszawa, przy Okręgu Warszawskim Związku Polskich Artystów Plastyków, który jest współorganizatorem wydarzenia.

Nagrody

Nagrodą dla finalistów i zwycięzców Konkursu MUZA 2015 jest patronat artystyczny – Artistic Guarantee of Art Imperium – obligatoryjny patronat medialny nad wydarzeniami artystów potwierdzony dyplomami, oraz pakiety promocyjne, a także zorganizowanie wystawy i prezentacja na wystawie zwycięskich prac połączona z wielopłaszczyznową promocją.

Grand Prix MUZY 2015 – wystawa indywidualna w Galerii DAP1 w Warszawie, w pierwszej połowie 2016 r. W ramach nagrody głównej artysta obligatoryjnie wchodzi do składu jury kolejnej edycji Konkursu MUZA.

II i III miejsce – wystawa wspólna w Galerii DAP2 w Warszawie, w pierwszej połowie 2016 r.

Zwycięzcy otrzymają także pakiet nagród dodatkowych, o których organizator będzie informować na www.artimperium.pl.

Organizator: Art Imperium

Współorganizator: OW ZPAP

Kontakt w kwestii konkursu: muza@artimperium.pl

  • Honorowy Patronat:  Profesor Magdalena Abakanowicz
  • Kurator wystaw MUZA: Edyta Dzierż
  • Partnerzy wystawy:  Fundacja Dumni Polską, Galeria Sztuki ED-Wall Art, Kruliq Wine & Art, MECYJE.pl, Młodzi Sztuką.
  • Patroni Medialni: Artysta i Sztuka, Biznes z klasą, Businesswoman & Life, Europejskie Forum Przedsiębiorczości, Klub Integracji Europejskiej, Men'sHealth, PANGEA Magazine, NAJLEPSZE Z ŻYCIA, przedsiebiorcy@eu, Smooth Media, Women'sHealth.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

źródło: materiały prasowe

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij