Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Konferencja prasowa marki Indigo

5 lutego 2018, w restauracji Żurawina w Warszawie, odbyła się konferencja prasowa marki Indigo, podczas której zaprezentowano nową kolekcję lakierów hybrydowych "We Are The Colors by Natalia Siwiec" oraz nowy balsam i peeling do ciała z linii Home Spa

„We Are The Colors by Natalia Swiec” „We Are The Colors by Natalia Swiec”

Mimo zimowej aury za oknem, atmosfera na konferencji była naprawdę gorąca. A to za sprawą obecności Natalii Siwiec, ambasadorki marki INDIGO, a także zaprzyjaźnionych z marką gwiazd – Zosi Ślotały i Karoliny Gilon.

Konferencję poprowadziła Emilia Poszwa z Platinium Cast wspólnie z Magdaleną Malaczyńską, twórczynią marki INDIGO, która opowiedziała o historii i filozofii marki, inspiracjach, wyjątkowych kolorach lakierów hybrydowych, które są znakiem rozpoznawczym INDIGO oraz nowościach. Natomiast Natalia Siwiec zdradziła, który kolor lubi najbardziej (Hedonista z najnowszej kolekcji „We Are The Colors by Natalia Siwiec”), kulisach sesji dla marki INDIGO i współpracy z marką.

„We Are The Colors by Natalia Swiec”

„We Are The Colors by Natalia Swiec” to 15 nowych, wyjątkowych i pełnych energii kolorów. Odważna gama, którą cechują nasycone, soczyste barwy, idealnie sprawdzi się na lato.
O nowe produkty poszerzona została także linia HOME SPA, czyli Balsam Bloom Gold oraz Shea Sugar Peeling. Te kosmetyki pielęgnacyjne wyróżniają wyjątkowo piękne, kobiece zapachy oraz zachwycające formuły, bogate w witaminy oraz wyselekcjonowane składniki naturalne.

Produkty dostępne będą od 5 marca 2018 roku.

„We Are The Colors by Natalia Swiec”

„We Are The Colors by Natalia Swiec”

„We Are The Colors by Natalia Swiec”

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij