[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Konferencja prasowa marki Indigo

5 lutego 2018, w restauracji Żurawina w Warszawie, odbyła się konferencja prasowa marki Indigo, podczas której zaprezentowano nową kolekcję lakierów hybrydowych "We Are The Colors by Natalia Siwiec" oraz nowy balsam i peeling do ciała z linii Home Spa

„We Are The Colors by Natalia Swiec” „We Are The Colors by Natalia Swiec”

Mimo zimowej aury za oknem, atmosfera na konferencji była naprawdę gorąca. A to za sprawą obecności Natalii Siwiec, ambasadorki marki INDIGO, a także zaprzyjaźnionych z marką gwiazd – Zosi Ślotały i Karoliny Gilon.

Konferencję poprowadziła Emilia Poszwa z Platinium Cast wspólnie z Magdaleną Malaczyńską, twórczynią marki INDIGO, która opowiedziała o historii i filozofii marki, inspiracjach, wyjątkowych kolorach lakierów hybrydowych, które są znakiem rozpoznawczym INDIGO oraz nowościach. Natomiast Natalia Siwiec zdradziła, który kolor lubi najbardziej (Hedonista z najnowszej kolekcji „We Are The Colors by Natalia Siwiec”), kulisach sesji dla marki INDIGO i współpracy z marką.

REKLAMA

„We Are The Colors by Natalia Swiec”

„We Are The Colors by Natalia Swiec” to 15 nowych, wyjątkowych i pełnych energii kolorów. Odważna gama, którą cechują nasycone, soczyste barwy, idealnie sprawdzi się na lato.
O nowe produkty poszerzona została także linia HOME SPA, czyli Balsam Bloom Gold oraz Shea Sugar Peeling. Te kosmetyki pielęgnacyjne wyróżniają wyjątkowo piękne, kobiece zapachy oraz zachwycające formuły, bogate w witaminy oraz wyselekcjonowane składniki naturalne.

Produkty dostępne będą od 5 marca 2018 roku.

„We Are The Colors by Natalia Swiec”

„We Are The Colors by Natalia Swiec”

„We Are The Colors by Natalia Swiec”

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij