"Współczesna kobieta - liderka, partnerka, matka" - rejestracja na konferencję właśnie ruszyła!

Według raportu Światowego Forum Ekonomicznego z 2022 roku, przy obecnym tempie postępu osiągnięcie równouprawnienia płci zajmie kolejne 132 lata. Konferencja Helping Hand „Współczesna kobieta – liderka, partnerka, matka” powstała po to, by poświęcić kobietom więcej przestrzeni w dyskusji publicznej i dołożyć naszą cegiełkę do zmniejszania nierówności.

Konferencja Helping Hand „Współczesna kobieta – liderka, partnerka, matka” mat. prasowe

Będziemy rozmawiać o macierzyństwie, seksualności i pracy zawodowej kobiet. Chcemy skupić się na siostrzeństwie i aspektach kobiecości, których zazwyczaj same nie doceniamy, m.in. wyglądzie, kompetencjach zawodowych czy własnych potrzebach.

Już 24 sierpnia spotkamy się, aby razem z zaproszonymi ekspertkami i ekspertami porozmawiać o kobietach - liderkach, partnerkach, matkach. O zwiększaniu równości i naszych mocnych stronach. O seksualności, samoocenie, naszej codzienności.

Chcemy, aby hasło #wspieramkobiety poniosło się i było symbolem równości, siły i kobiecych możliwości 

Zapraszamy na stronę Konferencji - zapoznaj się zaproszonymi gościniami i gośćmi oraz agendą. Konferencja jest bezpłatna i otwarta. Zarejestruj się już dziś, żeby nie przegapić wydarzenia.

 

REKLAMA