Konferencja SofWave – PANDA MEDICAL

25 listopada w warszawskim hotelu Hilton na Kongresie Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, oficjalną premierę w Polsce miała najnowsza  technologia w medycynie estetycznej z ostatnich trzech lat -SOFWAVE, którego dystrybutorem jest PANDA MEDICAL.

SofWave materiał prasowy

Konferencję poprowadziła Dr Rita Rakus z COSMETIC MEDICINE FELLOW OF THE BRITISH COLLEGE OF AESTHETIC MEDICINE w UK, która zaprezentowała badania i  efekty pozabiegowe SofWave wykonane przez lekarzy z całego świata.

Gościem specjalny była Klina Ben Sira, właścicielka kilkunastu Klinik La Perla w Polsce. Współpracuje z najlepszymi specjalistami od wielu lat, a w jej klinikach dostępne są najlepsze urządzenia do zabiegów medycyny estetycznej. Od 2018 roku Kalina Ben Sira prowadzi autorską audycję “Cztery strony piękna” w Chillizet. Jest też expertem beauty w telewizji. 

Sofwave - przełom technologiczny SUPERB Synchronous Ultrasound Parallel Beam

Zaaprobowane przez FDA. Posiada medyczne CE.

Urządzenie, które nie posiada odpowiednika na rynku, choć działa na bazie ultradźwięków czyli technologii znanej. Jego fenomen i innowacyjność, polegają na opatentowanym mechanizmie aplikacji wiązki ultradźwięków w sposób kompletnie nowy i unikatowy. Jest jedyną taką technologią na świecie i jedyną nowością na rynku medycyny estetycznej od kilku lat.

Brak otoczenia konkurencyjnego. Nie da się porównać tego urządzenia z żadną inną technologią.

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) zatwierdziła system Sofwave do zabiegu redukującego drobne linie i zmarszczki twarzy, unoszenia brwi i podnoszenia luźnej tkanki podbródkowej i szyi.

SUPERB™ to unikalna, opatentowana i wiodąca obecnie technologia oferująca lekarzom nieinwazyjne leczenie wymagających zabiegów liftingujących twarzy i szyi, likwidująca zmarszczki bez względu na rodzaj i koloryt skóry.

Nie wymaga okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu można udać się na bankiet

Kliniki pracujące na SofWave:

  • Dermamed – Wrocław – prof. dr hab. Paweł Surowiak
  • Klinika Janeczko – Kraków – dr Julita Zaczyńska - Janeczko
  • Klinika Medical House – Żywiec – dr Barbara Dudka – Żyrek
  • Klinika La Perla – Warszawa – dr Zuzanna Rahali
REKLAMA