[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Kolagen w tabletkach – który najlepszy?

Powszechnie wiadomo, że kolagen to ważny budulec naszej skóry. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że wraz z wiekiem organizm wytwarza go coraz mniej. 

Noble Health

To z kolei może prowadzić do szybszego starzenia się skóry, ale też większej łamliwości paznokci i włosów. Żeby do tego nie dopuścić należy uzupełniać niedobory kolagenu, np. stosując kolagen w tabletkach. Dzięki temu skóra szybciej się regeneruje, staje się bardziej nawilżona, jędrna i sprężysta. Zmniejszeniu ulegają też widoczne oznaki starzenia, np. zmarszczki. Jaki kolagen wybrać, jeśli chcemy uzupełnić jego niedobory? Najlepiej ten pozyskiwany z ryb morskich, ponieważ działa najbardziej efektywnie, jest hipoalergiczny i dobrze wchłaniany. Dodatkowo warto zadbać, by był to kolagen typu I, bo to on występuje w skórze. Istotne jest również w jakiej postaci będziemy przyjmować kolagen. Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie kompleksowej kuracji kolagenowej w postaci kremów z kolagenem, które powierzchniowo zadbają o kondycję skóry oraz kolagen w tabletkach, który za zadanie ma wnikać we wszystkie komórki od wewnątrz. Wybierając preparat kolagenowy sprawdźmy również, czy jego działanie zostało potwierdzone rzetelnymi badaniami. Na rynku znajdziemy wiele produktów, które zawierają kolagen rybi w tabletkach. Jednak tylko Class A Collagen firmy Noble Health został przebadany i pozytywnie oceniony przez Collegium Medicum w Bydgoszczy.

Class A Collagen 90 tabletek 45,99 zł

REKLAMA

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij