[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Kod promocyjny dla czytelniczek WH!

Majówka do doskonały czas aby zrelaksować się po zimie, odpocząć po Świętach Wielkanocnych, spotkać się z przyjaciółmi, zorganizować krótki wypad za miasto.

Co zrobić gdy pogoda nie dopisze? Jeśli nadal nie zrealizowałaś swojego noworocznego postanowienia, masz chwilę by wpaść w treningowy rytm przed latem. Zmiana nawyków żywieniowych i zwiększona dawka ruchu wprawi Cię w letni klimat.

REKLAMA

Nowa treningowa garderoba sprawi, że poczujesz się jeszcze lepiej. Gdzie zrobić zakupy? www.fitnesstrening.pl – największy w Polsce sklep internetowy z odzieżą i obuwiem sportowym tylko dla kobiet, zaprasza na majówkowe zakupy. Specjalnie, dla czytelniczek Women's Health został wygenerowany kod rabatowy. Wystarczy w koszyku wpisać kod WH2017 a cena produktów obniży się o 20%.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij