Kochasz jego brodę? Zrób mu prezent

Od początku lutego zastanawiasz się, czym zaskoczyć i rozpieścić w Walentynki swojego partnera? Wystarczy, że na niego spojrzysz i odpowiesz sobie na jedno pytanie, aby znaleźć pomysł na prezent, który go ucieszy. Kochasz jego brodę? Jeśli tak, to zrób mu prezent!

zew materiały prasowe

Nie odkryjemy Ameryki mówiąc, że miłość należy celebrować cały rok, ani nie zaskoczymy nikogo stwierdzeniem, że Walentynki stanowią świetny pretekst do spędzenia czasu we dwoje. Wiemy za to, co panie mogą zrobić, aby każdy facet walentynkowy wieczór przypominał sobie przez co najmniej następny miesiąc. Ile razy przyłapałaś swojego partnera na gładzeniu zarostu w taki sposób, jakby muskał twoje włosy? Jeśli więcej niż raz, to wybierz dla niego na Walentynki naturalne kosmetyki ZEW for men, które zostały stworzone przez mężczyzn z miłości do natury i oczywiście bujnego zarostu.

Zestawy ZEW for men

Dla „początkującego” brodacza postaw na zestaw Schludnego Drwala, w którym oprócz szczotki i mydła do brody z węglem drzewnym, znajdziesz również wzmacniający zarost olejek do brody z czarną hubą, dzięki któremu twój partner już za kilka miesięcy będzie cieszył się bujną brodą. Poszukujesz prezentu dla faceta, który wie już jak o nią dbać? Rzuć okiem na zestaw Zadbanego Brodacza, w którym znajdzie szczotkę do brody, balsam do brody z węglem drzewnym oraz mydło do brody, które zagwarantuje jej radykalną czystość. Jeśli chcesz wywołać na swoim partnerze efekt WOW, to znamy zestaw, który spełni to zadanie. Komplet ZEW for men i WAHL zawiera trymer Wahl, szczotkę do brody oraz dwa mydła z węglem drzewnym do brody oraz twarzy i ciała, które zrobią z łazienki twojego faceta domowy barbershop, a ty spędzisz z nim więcej czasu w domowym zaciszu. Brzmi jak idealny plan, prawda?

Produkty ZEW for men dostępne są w sklepie internetowym www.poczujzew.pl oraz w sieci perfumerii Douglas na terenie całego kraju.

Zobacz również:
REKLAMA