Kobiety z żelaza są na wagę złota, czyli o damskim obliczu triathlonu

Dzięki wspólnej inicjatywie Super League Triathlon Poznań oraz i-sport powstał pierwszy na świecie projekt dedykowany kobietom w triathlonie - „Kobiety na wagę złota nakręca LIV". Triathlon to sport różnorodny, wymagający dyscypliny, nieprzewidywalny – tak jak codzienne życie większości kobiet. Nic dziwnego, że coraz więcej z nich decyduje się spróbować swoich sił w triathlonie. W dzisiejszych czasach kobiety są silne, odważne, ambitne i wytrwale dążą do swoich celów, nawet tych, które wydają się trudne do osiągnięcia.

kobiety z żelaza mat. prasowe
mat. prasowe

W ramach projektu uruchomione zostały fanpage (www.facebook.com/isportwoman) oraz grupa na portalu Facebook. Kobiety mogą stamtąd czerpać wiedzę, wymieniać się doświadczeniami, chwalić się sukcesami oraz nawzajem wspierać się i motywować. Dzięki temu uczestniczki mają do kogo zwrócić się w ciężkich chwilach i mogą uzyskać fachową pomoc w kwestiach treningu oraz motywacyjnego kopa od innych aktywnych kobiet. Oprócz tego, każda z Pań może mieć do dyspozycji własnego trenera on-line, który odpowie na pytania dotyczące przygotowań i ułoży odpowiedni plan treningowy.

REKLAMA

Finał akcji odbędzie się 1 lipca podczas Super League Triathlon Poznań, gdzie na dystansie ¼ wystartuje ZŁOTA FALA kobiet. Jest to zwieńczenie całego projektu i ma na stałe wpisać się do kalendarza wszystkich polskich triathlonistek. W ramach Festiwalu Triathlonu w Poznaniu rozegrany zostanie również Semilac Women Run – bieg na dystansie 5,4 km tylko dla kobiet.

W projekt zaangażowała się również popularna marka modowa Bizuu, która zaprojektowała specjalne koszulki, torebki i rękawki sportowe na potrzeby akcji.

Więcej informacji na stronie: www.superleaguepoznan.com/pl/zlota-fala-kobiet/

Zobacz również:
Nie ma to jak chodzenie własnymi ścieżkami. I to uczucie zostawiania pierwszych kroków na świeżym śniegu! Ale nie ma przyjemności z outdooru bez pewności, że trafi się z powrotem do domu.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA