Kobiece moce według Semilac

Semilac Shimmer Stone to najnowsza kolekcja lakierów hybrydowych od Semilac, których kolory inspirowane są kamieniami szlachetnymi. 

Semilac materiał prasowy

To nie przypadek. Te kryształy, nierzadko wykorzystywane jako talizmany potrafią dodać energii, odwagi bądź przynieść ukojenie. Nawiązanie do kamieni ma przypomnieć nam-kobietom o naszych super mocach, a tym samym zachęcić nas do tego, abyśmy doceniły siebie, ale i wszystkie kobiety bliskie naszemu sercu. 

Kobiece rytuały, zainteresowania i siła od zawsze stanowiły dla nas najcenniejsze źródło inspiracji – mówi Małgorzata Sakowicz, Senior Brand Manager Semilac. – Semilac Shimmer Stone to 5 kolorów, z których każdy może stać się idealnym amuletem. Agat ułatwi osiągnięcie harmonii, różowy diament przypomni o wadze delikatności, rubin doda energii i odwagi, szafir spokoju, a bursztyn zwróci uwagę na moc ciepła relacji. To często też atrybuty kobiecości, które tak rzadko dostrzegamy na co dzień – w sobie samych i w innych kobietach. 

Co ważne, Semilac Shimmer Stone to pierwsza kolekcja lakierów o formule HEMA free, dedykowanej osobom o płytce paznokcia wrażliwej właśnie na składniki typu HEMA, czy TPO. Dodatkowo to produkty o wegańskim składzie.

 Dostępne na www.semilac.pl Cena: 37,99 zł

REKLAMA