[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Karnawałowe menu z House of Asia na talerzu

Karnawał to czas spotkań w mniejszym lub większym gronie i okazja by zabłysnąć umiejętnościami kulinarnymi. Proponujemy zgłębić tajniki kuchni azjatyckiej!

House of Asia decare

Trwająca aktualnie akcja chińska, którą House of Asia organizuje już po raz dziesiąty zapewni niezbędne produkty i pomysły na szybkie i ciekawe dania. Firma nie zawiodła i pobudza do jeszcze większej kreatywności. Oferuje kilka ciekawych nowości, które oprócz walorów smakowych mają znaczące wartości odżywcze.

Dla przykładu olej do WOK-a z ryżu i chilli, który wyróżnia się dużą zawartością witaminy E, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Ponadto sos z chili z czosnkiem idealnie podkreśla smak potraw, a dzięki wysokiej zawartości chilli  i czosnku wykazuje właściwości rozgrzewające, przeciwzapalne i wzmacniające układ odpornościowy.

REKLAMA

Wartościowy czarny ocet ryżowy, który jest świetnym zamiennikiem dla octu balsamicznego, a dodatkowo zwiększa wydzielanie soków trawiennych i sprzyja tym samym lepszemu trawieniu.

Jeśli nie boicie się kulinarnych challange-ów i jesteście gotowi na kulinarne eksperymenty sprawdźcie co House of Asia ma do zaoferowanie na www.facebook.com/houseofasiapl oraz www.decare.pl, gdzie znajdziecie listę sklepów, w których można zaopatrzyć się w autentyczne smaki Azji.

Z oferty House of Asia każdy wybierze produkty dla siebie i przepisy, które pozwolą odkryć egzotyczne smaki i aromaty - idealne nie tylko na karnawałową imprezę.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij