Karl - najnowszy model jesiennej kolekcji Muscat Classic

Mocne, duże oprawki rodem z lat 70. to jesienna nowość w ofercie Muscat. W tym sezonie marka nie zgadza się na kompromisy i wprowadza wyraziste okulary. Karl to oversizowe, prostokątne oprawki, które wyróżnią się na tle jesiennej szarówki.

Materiały prasowe

Okulary Karl są tak charakterystyczne, że nie zginą w gęstej październikowej mgle. Dowód? Czego do nich nie włożysz, outfit zrobi się sam. Dlatego duże oprawki nie wychodzą z mody. Muscat pozostaje w tym trendzie i stawia na wyrazistość. Grube, prostokątne oprawki Karl to połączenie najnowszych trendów z retro stylem. To model okularów, który znajdzie swoich wiernych zwolenników, szczególnie że występuje w trzech różnych odcieniach. Karl dostępny jest w kolorach: Black Magic, Dark Havana i Rose Water.

O marce Muscat

Muscat jest polskim brandem zajmującym się produkcją i dystrybucją okularów. W ofercie MUSCAT znajdują się okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne, progresywne i dziecięce oraz duży wybór powłok zapewniających dodatkową ochronę, i jeszcze większy komfort widzenia. Firma stale poszerza swój asortyment, jednocześnie dbając o wysoką jakość produktów pod względem designu, trwałości wykonania i komfortu użytkowania. Oprawki MUSCAT wykonane są z najwyższej jakości włoskiego acetatu, a soczewki zawierają komplet niezbędnych dla oczu filtrów oraz antyrefleks.Muscat to szeroki wybór różnorodnych wzorów i modeli dostępnych w sklepie online na www.muscat.pl oraz w showroomach stacjonarnych marki, zlokalizowanych w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku i we Wrocławiu.

Zobacz również:
REKLAMA