Kapsułowa kolekcja Re.Design na wiosnę i lato 2019 od Reserved

Kierunek północ! Harmonia pastelowych krajobrazów, surowe piękno natury i nordycki minimalizm architektury to tło dla najnowszej kolekcji Re.Design, inspirowanej przyrodą i kulturą Estonii i Łotwy.

reserved

Ta wyjątkowa propozycja Reserved, która do wybranych salonów i sklepu online trafi już 02 kwietnia, łączy wysoką jakość ze śmiałym designem, tym razem zaczerpniętym z rzemiosła, wzornictwa i jedynej w swoim rodzaju sztuki ludowej bałtyckich narodów. Zestawienie ich wibrującego folkloru z mocnymi trendami obecnego sezonu zaowocowało unikatową kolekcją, która usatysfakcjonuje najbardziej wymagających fanów mody. Jej twarzą została polska supermodelka Małgorzata Bela.

Kojący i niespieszny klimat tego regionu projektanci Re.Design odzwierciedlili w czystych barwach kolekcji. Romantyczną paletę łagodnych zieleni, morskich błękitów i piasków, wzbogacili jednak o głęboki burgund, róż i antracyt. Dzięki temu spokojne kolory ubrań i dodatków zyskały optymistyczny, pogodny wydźwięk.

Sporo tu typowego dla krajów bałtyckich rękodzieła i motywów tradycyjnych. W najnowszym Re.Design nadano im jednak wyraźny rys nowoczesności.

Autorzy kolekcji tradycyjnie zadbali także o tkaniny. Uwagę przykuwa organiczna bawełna, przyjazny środowisku tencel i nowoczesne cupro. Nie brak też naturalnych materiałów i surowców, w tym skóry, lnu czy użytej w wakacyjnych akcesoriach słomy.

Ton nowej odsłony Re.Design nadaje styl lat 70., połączony z beztroską estetyką lat 90. i z streetwearową nonszalancją dzisiejszej mody.

W męskiej części kolekcji do nadbałtyckich inspiracji dodano atmosferę wakacji na Mazurach. Wspomnienie dawnych campingów i ośrodków wczasowych poskutkowało sportową linią z wyraźnie zaznaczoną, nostalgiczną nutą retro.

Kolekcji ubrań z kapsuły Re Design towarzyszą akcesoria. Bez względu na styl i charakter pozostałych elementów garderoby, uzupełnią stylizacje, zgodnie z oczekiwaniami fanów nawet najbardziej indywidualnego podejścia do mody.

www.reserved.com

REKLAMA