REKLAMA

Kalendarz YES 2019 - Lekkość, wolność od schematów i blask!

Kalendarz YES to żywa historia polskiej fotografii. Co roku niezwykli twórcy na jego kartach przybliżają intymny świat Kobiety YES. Jubileuszowa 10. edycja w wyjątkowy sposób łączy i zamyka dotychczasowe poszukiwania piękna. Tym razem tłem kalendarza jest mieszczący się w samym sercu Warszawy Concept Store YES. Za obiektywem Barta Pogody stanęła hipnotyzująca Zosia Nowak.

yes mat. prasowe

Autorem Kalendarza YES 2019 został Bart Pogoda - jeden z wiodących współczesnych fotografów, podróżnik i filmowiec. Jego znakiem rozpoznawczym jest autentyczność i emocje, które tworzą niepowtarzalną atmosferę na każdej z fotografii. Będąc twórcą pierwszego polskiego fotobloga podróżniczego od dawna inspiruje wielu naśladowców. Odpowiadał za stworzenie kampanii dla czołowych magazynów i marek, m.in. Allegro czy Reserved oraz teledysków dla takich artystów jak O.S.T.R czy Natalia Przybysz.

Muzą jubileuszowego wydania Kalendarza YES jest zjawiskowa Zosia Nowak. Zosia to prawdziwy wulkan energii. Od kilku lat z sukcesem łączy pracę dla najlepszych magazynów modowych z udziałem w wielu kampaniach i teledyskach. Znalazła się m.in. na okładkach Vogue, Cosmopolitan i Harper's Bazaar oraz w kampaniach Victoria’s Secret i Calvin Klein.

REKLAMA

Jubileuszowa 10. edycja Kalendarza YES powstała we własnej przestrzeni YES, czyli w Concept Store YES, przy ul. Mokotowskiej w Warszawie. Motywem przewodnim są emocje; „joie de vivre” czyli lekkość, bezpretensjonalność, wolność od schematów. Kalendarz YES 2019 przedstawia obraz współczesnej kobiety, która jest świadoma swojej wartości, a biżuteria jest naturalną emanacją jej indywidualności i osobowości. Czuje się dobrze taka, jaka jest naprawdę - autentyczna, po zejściu z czerwonego dywanu, spontaniczna. Cieszy się życiem, a kolejne karty Kalendarza są zapisem unikatowych chwil.

Przez kilka dni, na czas trwania sesji, Concept Store YES stał się domem YES. A to właśnie w domu możliwa jest pełna ekspresja prawdziwej siebie. Kobieta YES jest wyjątkowa właśnie wtedy kiedy jest sobą. Prywatna, a zarazem obywatelka świata, otwarta na ciągłe odkrywanie siebie i nawiązywanie nowych poruszających relacji. To również wyjątkowe miejsce gdzie historia splata się ze współczesnością. Wśród blasku najpiękniejszych kolekcji biżuterii znajdują się zdjęcia ze wszystkich sesji do Kalendarza YES.

Kalendarz YES to również ciągłe wprowadzanie innowacji. W poprzednich edycjach było to m.in. wykorzystanie technologii VR, tym razem będzie to liquid content stworzony specjalnie pod zmieniający się krajobraz digitalu.

Rodzina YES stale powiększa się o wybitnych artystów. Dla YES fotografowali już m.in. Sonia Szóstak, Agata Pospieszyńska, Mateusz Stankiewicz, Zuza Krajewska z Bartkiem Wieczorkiem, Magda Wunsche z Agą Samsel, a ich muzami były Alicja Tubilewicz, Ania Jagodzińska, Zuza Bijoch, czy Magda Frąckowiak.

Każda edycja Kalendarza YES opowiada inną historię o Kobiecie YES. Silnej, autentycznej i niebanalnej. Dzięki współpracy z utalentowanymi twórcami od 10 lat udaje nam się co roku zainspirować polskie kobiety nowym spojrzeniem na kobiecość ­- mówi Monika Klejewska, Dyrektor Marketingu YES. Fotografie ze wszystkich dotychczasowych Kalendarzy można obejrzeć na www.YES.pl/Kalendarz-YES.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA