KROSS Trans Hybrid 4.0 - rower elektryczny do miasta

KROSS Trans Hybrid 4.0 to doskonały rower elektryczny do poruszania się po mieście, któremu nie straszne są też długie, bardziej wymagające trasy. Dzięki niemu będziesz mogła szybko i komfortowo dotrzeć do pracy, unikniesz porannych korków i dotrzesz do biura bez nawet jednej kropli potu na czole.

KROSS Materiały prasowe

Ten ebike to także świetny wybór dla osób, które cenią sobie ekologiczny styl życia. KROSS Trans Hybrid 4.0 posiada silnik elektryczny, dzięki któremu pokonanie nawet większych górek nie stanowi żadnego problemu (nawet wtedy, gdy rower jest obciążony dodatkowym bagażem) oraz baterię umożliwiającą komfortową jazdę na dystansie ponad 100 km.

Rower został stworzony z dbałością o wszelkie detale. Dlatego poza wydajnym napędem elektrycznym wyposażyliśmy go w wysokiej jakości hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano MT200. Oferują one dużą siłę hamowania, która z pewnością przyda się podczas każdej podróży. Tylna przerzutka Shimano Alivio M4000 obsługuje 9 przełożeń, dzięki czemu łatwiejsze jest dobranie odpowiedniego biegu do aktualnego terenu. Zintegrowane oświetlenie zapewni Ci bezpieczeństwo w trakcie jazdy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych oraz po zmroku. Za komfort jazdy odpowiada wygodne siodełko włoskiego producenta Selle Royal, a pokonanie setek kilometrów ułatwiają 28 calowe koła wyposażone w opony Mitas Flash V66 o szerokości 47 mm. Gdyby jednak na Twojej drodze stanął krawężnik czy inne przeszkody miejskie lub leśne, to amortyzowany widelec SR Suntour NEX LO zapewni komfort na każdym wyboju.

Sprawdź na: kross.eu

REKLAMA