[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

KIRI UP – miejskie sneakersy od Timberland

To pierwsze, miejskie sneakersy od Timberland dedykowane modnym kobietom – prawdziwym #CITYGIRL.

Sama wyznaczasz tempo. Stawiasz sobie nowe cele, przekraczasz kolejne bariery. Biegnąc do pracy, w pośpiechu gnając na kolejne spotkanie, zwalniając kroku kiedy jesteś z bliskimi. Nie zawsze jest idealnie. Niektóre poranki kojarzą się z pośpiechem. Zatrzymają Cię światła, powstrzyma korek, zaśpisz o kilka minut. Jesteś pewna jednego. Potrzebujesz skutecznych i stylowych rozwiązań. Butów, które zestawisz z sukienką, jeansami, ubierzesz do białej koszuli. Które szybko założysz i w razie potrzeby – łatwo zmieścisz w torbie. One dotrzymają Ci kroku i pozwolą biec, kiedy będziesz musiała. Masz już swoje KIRI UP?

KIRI UP

REKLAMA

Miejskie i lekkie. Wytrzymałe, dające wsparcie. Miękkie i zapewniające ochronę. Sneakersy KIRI UP to:
• Lekka cholewka – w zależności od modelu może być wykonana z tkaniny lub z zamszu
• Dający ochronę stopie pasek, który wyróżnia także cholewkę buta
• Miękkość i ochrona, a także dbałość o komfort nawet podczas długich, intensywnych dni zapewniona przez piankę EVA wykorzystaną w podeszwie i wkładce
• Gumowa podeszwa zewnętrzna wspierająca piętę
• Kolory, które łatwo dopasujesz do swoich stylizacji. Czerń i biel, jasne barwy. Łączenia faktur i zróżnicowane materiały.

Swoje sneakersy KIRI UP znajdziesz w salonach Timberland i na www.timberland.pl

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij