[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

KIRI UP – miejskie sneakersy od Timberland

To pierwsze, miejskie sneakersy od Timberland dedykowane modnym kobietom – prawdziwym #CITYGIRL.

Sama wyznaczasz tempo. Stawiasz sobie nowe cele, przekraczasz kolejne bariery. Biegnąc do pracy, w pośpiechu gnając na kolejne spotkanie, zwalniając kroku kiedy jesteś z bliskimi. Nie zawsze jest idealnie. Niektóre poranki kojarzą się z pośpiechem. Zatrzymają Cię światła, powstrzyma korek, zaśpisz o kilka minut. Jesteś pewna jednego. Potrzebujesz skutecznych i stylowych rozwiązań. Butów, które zestawisz z sukienką, jeansami, ubierzesz do białej koszuli. Które szybko założysz i w razie potrzeby – łatwo zmieścisz w torbie. One dotrzymają Ci kroku i pozwolą biec, kiedy będziesz musiała. Masz już swoje KIRI UP?

KIRI UP

REKLAMA

Miejskie i lekkie. Wytrzymałe, dające wsparcie. Miękkie i zapewniające ochronę. Sneakersy KIRI UP to:
• Lekka cholewka – w zależności od modelu może być wykonana z tkaniny lub z zamszu
• Dający ochronę stopie pasek, który wyróżnia także cholewkę buta
• Miękkość i ochrona, a także dbałość o komfort nawet podczas długich, intensywnych dni zapewniona przez piankę EVA wykorzystaną w podeszwie i wkładce
• Gumowa podeszwa zewnętrzna wspierająca piętę
• Kolory, które łatwo dopasujesz do swoich stylizacji. Czerń i biel, jasne barwy. Łączenia faktur i zróżnicowane materiały.

Swoje sneakersy KIRI UP znajdziesz w salonach Timberland i na www.timberland.pl

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij