KIKO Milano Invisible Touch Face Fixing Powder

Uwielbiana przez Włoszki, słynna marka kosmetyków KIKO MILANO, dostępna jest też na polskim rynku. Polki również mogą korzystać z niezwykle intensywnej palety barw tej firmy, inspirowanej naturą słonecznej Italii. I poczuć się wyjątkowo, jak słynące z elegancji mediolanki. KIKO MILANO to najwyższej jakości produkty, profesjonalne i w pełni bezpieczne.

KIKO Materiał prasowy

Invisible Touch Face Fixing Powder

Matujący puder o działaniu utrwalającym, eliminuje efekt świecenia się skóry.

Konsystencja pudru zapewnia delikatną, przezroczystą powłokę o matowym wykończeniu, dając efekt drugiej skóry, bez ryzyka wysuszenia. Na twarzy pojawia się efekt wygładzenia cery, niemal jak po zastosowaniu filtra z Instagrama, czy po obróbce w Photoshopie. Skóra po aplikacji jest mega gładka i miękka w dotyku. Produkt nadaje się do wszystkich rodzajów cery, zwłaszcza tłustej. Bardzo dobrze sprawdza się podczas szybkich poprawek makijażu w ciągu dnia. Ozdobą opakowania jest pokrywka w eleganckim, stalowoszarym kolorze z wygrawerowanym logo KK. Miękka gąbeczka umieszczona pod pokrywką gwarantuje łatwą i równą aplikację.

Puder utrwala makijaż i wydłuża jego trwałość, nie zmieniając przy tym koloru. Niedoskonałości skóry są zatuszowane, a cera ma nieskazitelny wygląd bez świecących stref. Nie tworzy efektu maski.

KIKO MILANO Matujący puder o działaniu utrwalającym, eliminuje efekt świecenia się skóry: 65 zł

Kosmetyki KIKO MILANO dostępne są na tagomago.pl, stronie internetowej oficjalnego dystrybutora tej prestiżowej marki.

 

Zobacz również:
REKLAMA