Joga dobra - poznajcie Agnieszkę Gorajską

Agnieszka Gorajska jest instruktorką jogi i zawodową flecistką. Na co dzień prowadzi zajęcia w swojej szkole „Joga dobra" oraz komponuje muzykę medytacyjną.

Archiwum prywatne

Czym jest dla mnie joga?

Joga zbliża mnie do głębokiego poznania siebie, szacunku, zrozumienia i harmonii obecnej chwili Dzięki praktyce jogi docieram do zjednoczenia moich dotychczasowych zawodowych aktywności, co obecnie przejawia się w instrumentalno – medytacyjnych improwizacjach, które między innymi stosuję podczas sesji jogi. We współpracy z wrocławskim kompozytorem organizuję również koncerty medytacyjne.

REKLAMA

Jako zawodowa flecistka w połączeniu z praktyką jogi rozwijam i korzystam z mocy świadomego oddechu, który niczym nić łączy z tym, co w nas zdrowe, piękne i mocne. Joga wspiera połączenie z wewnętrzną dyscypliną, która unosi rozwój na wielu płaszczyznach naszego Istnienia.

Joga Sivananda, którą praktykuję, proponuje program oplatający ćwiczenia, oddychanie, relaksację, odżywianie i medytację, dążąc do poprawy mentalnego i fizycznego samopoczucia".

Agnieszka nagrała dla nas kilka ćwiczeń, z pomocą których uda Ci się zacząć dzień spokojniej niż zwykle. Wypróbuj je jutro rano (koniecznie z dźwiękiem!).

Szkoła jogi Agnieszki: www.jogadobra.pl

Sprawdź też: 

Zobacz również:
Zgrabna sylwetka to nie to samo, co bycie fit. Możesz mieć figurę modelki i łapać zadyszkę na schodach. Sama przetestuj, jak sprawna jesteś. Punkt za każde A.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA