Jessica Alba twarzą marki Braun

Jessica Alba, ikona piękna i gwiazda kina, została nową ambasadorką marki Braun, która pragnie, aby każda kobieta czuła się atrakcyjnie i emanowała pewnością siebie. Aktorka to idealny przykład takiej kobiety.

„Jessica Alba jest silną i pasjonującą kobietą, która jest wzorem dla innych. Jest idealną ambasadorką naszych produktów, które pomagają kobietom zadbać o ich dobre samopoczucie i naturalne piękno. Marka Braun podziwia ją za osobowość, liczne talenty oraz zdolność do łączenia kariery aktorskiej i bycia wspaniałą mamą” - komentuje Aleksandra Dolfini, Global Braun Marketing Director.

 

Filozofią marki Braun jest tworzenie przyjaznych dla kobiet urządzeń służących pielęgnacji całego ciała. Za pomocą jednego przycisku sprawiamy, że skóra i włosy stają się piękne. Marka Braun pragnie, aby każda kobieta czuła się atrakcyjnie i emanowała pewnością siebie. Jessica to idealny przykład takiej kobiety.

Jessica Alba jest znana z aktywnego zaangażowania w inicjatywy wspierające kobiety, a prywatnie jest matką dwóch dziewczynek. Karierę aktorską rozpoczęła w wieku 12 lat. Po ukończeniu nauki w Atlantic Theatre Company, gdzie kształciła się u założyciela teatru – Williama H. Macy’ego i legendarnego dramaturga Davida Mameta, została obsadzona w głównej roli w serialu „Cień anioła” Jamesa Camerona, który zapewnił jej światową rozpoznawalność.

Dotychczas Jessica wystąpiła w ponad 25 filmach, m.in. takich kinowych przebojach, jak „Fantastyczna Czwórka” czy „Sin City: Miasto grzechu”, z których wpływy wyniosły łącznie ponad 800 milionów dolarów. Jessica jest bardzo wszechstronną aktorką – z powodzeniem grała w komediach, dramatach, niezależnych, jak i hollywoodzkich produkcjach filmowych.

W najbliższym czasie będzie można ją zobaczyć w takich filmach, jak „Dear Eleanor”, „Barely Lethal”, „Sin City 2: A Dame To Kill For” czy „How To Make Love Like An Englishman”, w których zagrała u boku wielu gwiazd światowego kina, m.in. Pierce’a Brosnana, Mickeya Rourke'a, Samuela L. Jacksona, Salmy Hayek i Malcolma McDowella.

Nominowana do Złotego Globu aktorka wystąpi w globalnej kampanii promocyjnej marki Braun, która będzie obejmowała reklamy telewizyjne, prasowe, internetowe, a także promocję w sklepach stacjonarnych. Kampania wystartuje już w marcu 2014 roku.

WH

Zobacz również:
REKLAMA