[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Jessica Alba twarzą marki Braun

Jessica Alba, ikona piękna i gwiazda kina, została nową ambasadorką marki Braun, która pragnie, aby każda kobieta czuła się atrakcyjnie i emanowała pewnością siebie. Aktorka to idealny przykład takiej kobiety.

„Jessica Alba jest silną i pasjonującą kobietą, która jest wzorem dla innych. Jest idealną ambasadorką naszych produktów, które pomagają kobietom zadbać o ich dobre samopoczucie i naturalne piękno. Marka Braun podziwia ją za osobowość, liczne talenty oraz zdolność do łączenia kariery aktorskiej i bycia wspaniałą mamą” - komentuje Aleksandra Dolfini, Global Braun Marketing Director.

 

REKLAMA

Filozofią marki Braun jest tworzenie przyjaznych dla kobiet urządzeń służących pielęgnacji całego ciała. Za pomocą jednego przycisku sprawiamy, że skóra i włosy stają się piękne. Marka Braun pragnie, aby każda kobieta czuła się atrakcyjnie i emanowała pewnością siebie. Jessica to idealny przykład takiej kobiety.

Jessica Alba jest znana z aktywnego zaangażowania w inicjatywy wspierające kobiety, a prywatnie jest matką dwóch dziewczynek. Karierę aktorską rozpoczęła w wieku 12 lat. Po ukończeniu nauki w Atlantic Theatre Company, gdzie kształciła się u założyciela teatru – Williama H. Macy’ego i legendarnego dramaturga Davida Mameta, została obsadzona w głównej roli w serialu „Cień anioła” Jamesa Camerona, który zapewnił jej światową rozpoznawalność.

Dotychczas Jessica wystąpiła w ponad 25 filmach, m.in. takich kinowych przebojach, jak „Fantastyczna Czwórka” czy „Sin City: Miasto grzechu”, z których wpływy wyniosły łącznie ponad 800 milionów dolarów. Jessica jest bardzo wszechstronną aktorką – z powodzeniem grała w komediach, dramatach, niezależnych, jak i hollywoodzkich produkcjach filmowych.

W najbliższym czasie będzie można ją zobaczyć w takich filmach, jak „Dear Eleanor”, „Barely Lethal”, „Sin City 2: A Dame To Kill For” czy „How To Make Love Like An Englishman”, w których zagrała u boku wielu gwiazd światowego kina, m.in. Pierce’a Brosnana, Mickeya Rourke'a, Samuela L. Jacksona, Salmy Hayek i Malcolma McDowella.

Nominowana do Złotego Globu aktorka wystąpi w globalnej kampanii promocyjnej marki Braun, która będzie obejmowała reklamy telewizyjne, prasowe, internetowe, a także promocję w sklepach stacjonarnych. Kampania wystartuje już w marcu 2014 roku.

WH

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij