Jak lepiej spać, czyli wybierz materac idealny

Badania biją na alarm: ponad 70% z nas w ciągu dnia czuje się niewyspanym. Jak sobie pomóc? Podrzucamy kilka dobrych rad na lepszy sen.

Producent
  1. Przed spaniem wywietrz sypialnię. Optymalna temperatura do snu to 18-22°C.
  2. Zadbaj o światło, a właściwie o jego brak! Spróbuj zasypiać w zupełnej ciemności, bez telefonu, komputera.
  3. Wypróbuj „kołysanki dla dorosłych”, np. odgłosy natury, deszczu itp. Spróbuj też poczytać przed snem książkę. Szukaj aktywności, które Cię wyciszą.
  4. Zacznij kojarzyć sypialnię z relaksem – nie zabieraj do łóżka laptopa!
  5. Śpij codziennie w podobnym czasie.
  6. Sprawdź na czym śpisz! Wybierz się do salonu i znajdź model odpowiedni dla siebie.

Przedstawiamy najnowszą linię materacy CUREM. Każdy z modeli pełen jest technologicznych innowacji wspierających zdrowy sen.

REKLAMA

Jednym z twardszych modeli w kolekcji jest .log. Zastosowano w nim niższy niż w pozostałych modelach wkład pianki Visco, który dopasowuje się do ciała, a tym samym redukuje potrzebę częstej zmiany pozycji podczas snu. Innowacją jest pianka Serene wyposażona w system SAT (Supportive Air Technology). Nacięcia w spodniej piance Fusion zaprojektowano z myślą o stworzeniu twardszego podłoża snu. Zastosowano poprzeczne linie cięcia ukształtowane tak, by stworzyć 7 stref twardości. Pokrowiec Zeo Case zwiększa właściwości wentylacyjne i termoregulacyjne. Pokrowiec wzbogacono o wielowarstwową taśmę 3D, którą umieszczono także na spodzie materaca – ten zabieg skutecznie usprawnia cyrkulację ciepła oraz powietrza. Całości dopełnia antybakteryjna powłoka. Pokrowiec z możliwością prania.

Zobacz również:
Kitesurfing w Polsce z roku na rok staje się coraz popularniejszy. Jeszcze 16 lat temu uprawiała go garstka zapaleńców, dziś widok kite'a nad falami Bałtyku nie budzi już zdziwienia. Przez ten czas ewaluował nie tylko sprzęt, ale i technika pływania, rozgrywane podczas zawodów konkurencje i ilość zapaleńców na wodzie. Kitesurfing ma już tak wielu fanów na świecie, że znalazł się w programie Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA