Jak lepiej spać, czyli wybierz materac idealny

Badania biją na alarm: ponad 70% z nas w ciągu dnia czuje się niewyspanym. Jak sobie pomóc? Podrzucamy kilka dobrych rad na lepszy sen.

Producent
  1. Przed spaniem wywietrz sypialnię. Optymalna temperatura do snu to 18-22°C.
  2. Zadbaj o światło, a właściwie o jego brak! Spróbuj zasypiać w zupełnej ciemności, bez telefonu, komputera.
  3. Wypróbuj „kołysanki dla dorosłych”, np. odgłosy natury, deszczu itp. Spróbuj też poczytać przed snem książkę. Szukaj aktywności, które Cię wyciszą.
  4. Zacznij kojarzyć sypialnię z relaksem – nie zabieraj do łóżka laptopa!
  5. Śpij codziennie w podobnym czasie.
  6. Sprawdź na czym śpisz! Wybierz się do salonu i znajdź model odpowiedni dla siebie.

Przedstawiamy najnowszą linię materacy CUREM. Każdy z modeli pełen jest technologicznych innowacji wspierających zdrowy sen.

Jednym z twardszych modeli w kolekcji jest .log. Zastosowano w nim niższy niż w pozostałych modelach wkład pianki Visco, który dopasowuje się do ciała, a tym samym redukuje potrzebę częstej zmiany pozycji podczas snu. Innowacją jest pianka Serene wyposażona w system SAT (Supportive Air Technology). Nacięcia w spodniej piance Fusion zaprojektowano z myślą o stworzeniu twardszego podłoża snu. Zastosowano poprzeczne linie cięcia ukształtowane tak, by stworzyć 7 stref twardości. Pokrowiec Zeo Case zwiększa właściwości wentylacyjne i termoregulacyjne. Pokrowiec wzbogacono o wielowarstwową taśmę 3D, którą umieszczono także na spodzie materaca – ten zabieg skutecznie usprawnia cyrkulację ciepła oraz powietrza. Całości dopełnia antybakteryjna powłoka. Pokrowiec z możliwością prania.

Zobacz również:
REKLAMA