Jaha Dukureg nową ambasadorką L’Oréal Paris

Jaha Dukureh – gambijska aktywistka, która zmienia świat. Mianowana regionalnym ambasadorem ONZ na rzecz kobiet w Afryce, nominowana do Pokojowej Nagrody Nobla. Wszystko przed ukończeniem 30 lat. 

materiał prasowy

Uhonorowana nagrodą Women Of Worth wręczaną przez L’Oréal Paris Jaha dołącza do wyjątkowego grona ambasadorek tej marki. Przedstawicielka nowej generacji kobiet, które same pragną definiować swój świat i panujące w nim reguły. Wyznaczając nowy kierunek w myśleniu o kobiecym empowermencie, nadaje nowy wymiar przesłaniu marki, mówiącym, że… wiara w siebie, w swoją wartość to potęga!

Dołączenie do grona ambasadorek L’Oréal Paris to jednocześnie przyłączenie się tej niezwykłej rodziny do mojej walki o wzmocnienie pozycji kobiet i obrony ich praw. Współpraca z francuską marką kosmetyczną nr 1 potwierdza moje przekonanie – doświadczenie krzywdy jaką jest FGM oraz życie z jej skutkami, w żaden sposób nie definiuje mnie ani innej kobiety, będącej ofiarą tego rytuału. Jestem niezwykle dumna, że jako ambasadorka L’Oréal Paris mogę dzielić się jej niezwykłym empowermentowym przesłaniem: Uwierz w siebie, twój głos ma znaczenie. Tak, jesteś tego warta! ” - Jaha Dukureh

Jaha Dukureh oficjalnie zadebiutuje w roli międzynarodowej ambasadorki marki L’Oréal Paris w kampanii Color Riche.

REKLAMA