JBL Tune 225 TWS Ghost Edition

JBL Tune 225 TWS Ghost Edition to słuchawki dokanałowe zapewniające trwałe połączenie oraz charakterystyczne brzmienie JBL Pure Bass. Zapewniają bezproblemowy dostęp do muzyki i rozmów. Wystarczy otworzyć etui, wyjąć słuchawki i od razu można rozpocząć słuchanie – JBL Tune 225 TWS Ghost Edition parują się natychmiast z urządzeniem z systemem Android.

JBL Materiały prasowe

Funkcja Dual Connect umożliwia korzystanie z jednej lub obu słuchawek. Dłuższe i komfortowe słuchanie możliwe jest dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej 25 godzin (5 godzin pracy słuchawek i dodatkowe 20 godzin z etui ładującego). Żywotność akumulatora dotrzymuje tempa użytkownikowi, gdyż można ładować jedną słuchawkę i jednocześnie korzystać z drugiej.

REKLAMA

JBL Tune 225 TWS Ghost Edition to model zupełnie wyjątkowy, w którym widoczne są wnętrzności zarówno słuchawek, jak i samego etui ładującego. Ten haloweenowy akcent dodatkowo podkreśla kolorystyka – słuchawki dostępne są w wersji czarnej i pomarańczowej.

Od wielu dekad JBL zapewnia moc podczas festiwali i koncertów organizowanych na całym świecie. To samo brzmienie JBL ożywia świat użytkownika JBL Tune 225 TWS Ghost Edition, wykorzystując niewiarygodny dźwięk Pure Bass. Zupełny brak przewodów daje niczym nieskrępowaną wolność i swobodę.

Całkowity czas odtwarzania muzyki w przypadku używania etui ładującego: do 25 godz.

Masa: 57 g

Sugerowana cena detaliczna: 569 zł

Zobacz również:
Niezły wycisk bez karnetu, sprzętu, maszyn i maty? Brzmi jak boot camp.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA