Infinity Shape – nowoczesny program kształtowania ciała

Infinity Shape to nie jest nowy model urządzenia do body contouringu. To nowoczesny interdyscyplinarny program kształtowania ciała.

Infinity Shape Materiały prasowe

Taki wszechstronny program dbania o ciało realizuje Klinika Zdrowia i Urody SaskaMed.pl w Warszawie. Przyjmują tu różni specjaliści, którzy współpracują ze sobą, gdy zajdzie taka potrzeba. 

Dr Anna Lutostańska – lekarz medycyny estetycznej opowiada: - Przeprowadzam dokładny wywiad i proponuję razem z Panią dietetyk Katarzyną Sobolewską program naprawczy. Jest w nim kilka elementów: więcej ruchu i picia wody, zabiegi z Infinity Shape, zmiany w diecie, stylu życia. Bo człowiek jest jak maszyna z wieloma trybikami. By poprawić sylwetkę muszą ze sobą współdziałać. Wtedy odpowiedź organizmu na odchudzanie jest mocniejsza. 

Jednym z ważnych elementów w tym programie są zabiegi z wykorzystaniem platformy Infinity Shape. Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, likwiduje obrzęki, uczucie ciężkich nóg, cellulit, wzmacnia i ujędrnia skórę. Pomaga wrócić do formy kobietom, a dojrzałym przejść przez menopauzę.

Łączy technologie sprawdzone w kształtowaniu ciała. 

- głęboka kawitacja ultradźwiękowa, która redukuje nagromadzoną tkankę tłuszczową;

- masaż podciśnieniowy (drenaż limfatyczny) zwany potocznie endermologią;

- fale radiowe, które pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu, ujędrniają skórę, zagęszczają i poprawiają jej elastyczność. 

- „zimny” laser biostymulacyjny rozpuszcza tkankę tłuszczową na głębokości 5 mm, przyspiesza metabolizm i rozkład tłuszczu nagromadzonego w komórkach, zmniejsza cellulit.

Podczas zabiegu wykorzystywane są wszystkie technologie po kolei. Dzięki temu urządzenie działa wszechstronnie na tkanki położone na różnej głębokości. 

Już po jednym zabiegu zauważalne jest ujędrnienie skóry. Po 3-4 zabiegach zaczyna zmniejszać się obwód. 

https://www.saskamed.pl/

REKLAMA