[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

ID'EAU partnerem Sopot Match Race 2018

Jak zapewne wiecie woda to główny składnik naszego ciała. Dlatego tak istotne jest dostarczanie jej do organizmu w odpowiedniej ilości oraz jakości. Gdy mówimy o wodzie Premium, to oczywiście mamy na myśli ID’EAU – partnera tegorocznych regat SOPOT MATCH RACE! Pod banderą ID’EAU jeden z naszych jachtów będzie rywalizował na wodach Zatoki Gdańskiej.

id'eau mat. prasowe

Woda ID’EAU to połączenie najlepszych zasobów natury z najbardziej zaawansowanymi osiągnięciami nauki. Powstała z inspiracji, jaką było pragnienie dawania każdemu człowiekowi możliwości wprowadzania najprostszych, pozytywnych zmian w swoim życiu. ID’EAU to wyjątkowa woda, która wspiera organizm na wiele sposobów: optymalnie nawadnia, poprawia jego wydolność, stymuluje lepszą przemianę materii, natlenia, wzmacnia i naturalnie odkwasza. ID’EAU jest wydobywana w Polsce z naturalnego, samowypływowego źródła Borucin, znajdującego się na terenie ekologicznie czystego regionu Niziny Śląskiej. Samo złoże usytuowane jest na głębokości 60 m., czyli poniżej warstw filtracyjnych, co gwarantuje najwyższą jego czystość! Woda ID’EAU polecana jest wszystkim bez względu na wiek i płeć. Wierzymy, że woda może więcej!

FB: fb.com/Ideaupl/

REKLAMA

IG: instagram.com/ideauwater/

#ideau #wodamozewiecej #smr2018

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij