Huawei Watch GT 3 Pro w atrakcyjnej ofercie premierowej tylko na huawei.pl

Na klientów sklepu huawei.pl czeka nowa oferta, tym razem związana z nadchodzącą premierą Huawei Watch GT 3 Pro. Stylowe zegarki są dostępne w atrakcyjnej ofercie premierowej z natychmiastową wysyłką oraz możliwością przedłużenia gwarancji za pół ceny. Sprzedaż premierowa potrwa do 5 czerwca lub do wyczerpania zapasów, w specjalnej ofercie w zestawach ze słuchawkami FreeBuds.

Huawei Watch GT 3 Pro Huawei Watch GT 3 Pro

Przedpremierowa promocja na huawei.pl obejmuje oba modele zegarków – z tytanową kopertą
oraz z kopertą ceramiczną. W ramach specjalnej oferty na użytkowników czeka bonus: 200 zł rabatu, szybka dostawa - zamówienia opłacone do 12.00 zostaną wysłane jeszcze tego samego dnia, a także możliwość dokupienia dodatkowego paska do zegarka za jedynie 9 zł. Ponadto, na konsumentów, którzy podzielą się opinią na temat zakupów na huawei.pl, czeka waga Huawei Scale 3 za 1 zł.

Flagowe smartwatche Huawei są dostępne w dwóch wersjach – z tytanową kopertą (46 mm) oraz
z kopertą ceramiczną (43 mm). Huawei Watch GT 3 Pro oferuje najwyższą jakość wykonania
i zastosowanych materiałów, duży i wyraźny wyświetlacz oraz wydajną baterię z funkcją szybkiego ładowania bezprzewodowego.

Ponadto smartwatche z serii Huawei Watch GT 3 Pro zostały wyposażone w nowe funkcje sportowe i zdrowotne oraz umożliwiają swobodne nurkowanie do głębokości 30 metrów. Cena Huawei Watch GT 3 Pro z tytanową kopertą wynosi 2199 zł (do zestawu można otrzymać słuchawki FreeBuds 4 za 1 zł), natomiast za 2.399 PLN w przedsprzedaży można kupić smartwatch w edycji z kopertą ceramiczną (z FreeBuds Lipstick za 1 zł).

Oferta dostępna jest tylko huawei.pl pod tym linkiem.