Himalaya Gum Expert – zioła w służbie pięknego uśmiechu i zdrowych dziąseł

Marka Himalaya Wellnes już od ponad 90 lat wykorzystuje w swoich produktach uzdrawiającą moc ajurwedyjskich ziół. Na ich bazie stworzyła również niezwykle skuteczne produkty do higieny i ochrony jamy ustnej z serii Himalaya Gum Expert.

Himalaya Materiały prasowe

Pasty do zębów z serii Himalaya Gum Expert zawierają ekstrakt z drzewa arakowego, znanego jako Miswak, naturalne środki ściągające, papainę, bromelinę, wyciąg z łupin orzecha i mentol. Są w 100% wegetariańskie. Dzięki zawartym roślinnym składnikom aktywnym, seria Himalaya Gum Expert chroni przed zapaleniami dziąseł, pomaga przeciwdziałać ich krwawieniu oraz utrzymuje je w dobrym stanie. A przecież to właśnie dziąsła, nie tylko zdaniem ekspertów Himalaya Wellness, ale i lekarzy stomatologów, to klucz do zdrowych zębów i prawidłowej higieny jamy ustnej! Wybrane pasty Himalaya Gum Expert pomagają zapobiegać gromadzeniu się płytki nazębnej, chronią szkliwo oraz skutecznie usuwają przebarwienia z powierzchni zębów, sprawiając że stają się one wyraźnie bielsze już w 2 tygodnie. W linii Himalaya Gum Expert znajdziemy m. in. pasty Sparkly White, Complete Care oraz Stain Away. Seria Gum Expert to również płyn do płukania jamy ustnej Mint Fresh, który skutecznie usuwa do 99,9% bakterii znajdujących się w jamie ustnej i chroni ją przed bakteriami przez następne 12 godzin. Dzięki zawartości mięty pomaga zapobiegać powstawaniu przykrego zapachu z ust, zapewnia również długotrwale świeży oddech. Olejek z kopru włoskiego, który znajduje się w składzie płynu Himalaya Mint Fresh zawiera terpeny, które odpowiadają za jego właściwości antybakteryjne.

Pasty i płyny Himalaya Gum Expert, pełne roślinnych składników aktywnych, to idealne rozwiązanie w codziennej pielęgnacji.

Więcej informacji: https://himalayawellness.pl/

REKLAMA