[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

HOME & SPA by Maciej Zień w Biedronce

HOME & SPA by Maciej Zień to specjalna kolekcja tekstyliów łazienkowych zaprojektowanych przez projektanta na wyłączność dla sieci sklepów Biedronka.

Biedronka

Kolekcja obejmuje takie produkty jak: szlafrok bawełniany oraz kapcie domowe w wersji damskiej i męskiej, a także ręczniki, kosmetyczki oraz dywaniki łazienkowe. Wszystkie produkty występują w trzech wersjach kolorystycznych: biel, granat i beż. Oferta dostępna będzie w wybranych sklepach Biedronka od 13.10. 2016

– Moja kolekcja dla Biedronki jest inspirowana domowym spa – mówił Maciej Zień. –Ten projekt był dla mnie nowym wyzwaniem. Chciałem stworzyć linię tekstyliów, która będzie pewnego rodzaju eksperymentem, przygotować coś, czego nigdy wcześniej nie robiłem. Dzięki temu moja twórczość wkroczyła na nowy poziom, a ja sam sprawdziłem się jako projektant w nieco innej roli.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij