Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

H2O Infusion od Yonelle

Płynny krem-wypełniacz zmarszczek pod oczy, na twarz i szyję.

Yonelle

Płynny krem do cery dojrzałej, na dzień i na noc o superszybkim działaniu przeciwzmarszczkowym i wygładzającym. Doskonały do cery suchej, normalnej i mieszanej z rozszerzonymi porami. Polecany zarówno na twarz, jak i pod oczy i na szyję. Jego bardzo bogata, lecz nietłusta i lekka konsystencja, osiągnięta dzięki technologii ultradźwiękowej, zapewnia niespotykany komfort użycia. Krem daje natychmiastowe uczucie „wypełnienia” skóry, nawilżenia i zregenerowania. Jego regularne stosowanie redukuje widoczność rozszerzonych porów. 

Zmarszczki stają się płytsze, a mniejsze nawet znikają. Poprawia się jędrność i faktura skóry, która osiąga niezwykły stopień gładkości oraz wyraźne rozświetlenie i odmłodzenie kolorytu.
Płynny krem stanowi ekran zabezpieczający skórę przed niszczącym działaniem smogu, który zawiera m.in. groźne dla skóry drobiny PM2,5, przyspieszające procesy jej starzenia się.

Ponadprzeciętne właściwości płynnego kremu osiągnięto dzięki:
• Innowacyjnej technologii ultradźwiękowej, tworzącej w emulsji mikrokropelki wosków roślinnych, które idealnie się wchłaniają i regenerują naskórek
• Nanodyskom™ - nowatorskie nośniki w postaci płaskich krążków, wypełnionych
substancjami aktywnymi. Pokonują aż 14 warstw komórek naskórka!
• Mechanizmowi zasadzki na wodę. To innowacyjny system wielopoziomowego nawadniania skóry, złożony z 11 biologicznie czynnych składników i 6 różnych form kwasu hialuronowego. Infuzyjnie „zwabione” cząsteczki H2O zostają uwięzione w skórze jak w pułapce bez wyjścia, stanowiąc źródło życia dla komórek. Nawilżenie naskórka może wzrastać nawet dwukrotnie i długo się utrzymywać dzięki kompensowaniu powszechnie występującego deficytu witaminy D₃ w skórze
• Kompensowaniu niedoboru witaminy D₃ w skórze - uruchomienie w komórkach skóry reakcji metabolicznych odpowiedzialnych za jej jakość i odporność.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij