[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Gwyneth Paltrow na okładce WH: zajrzyj za kulisy

Na okładce najnowszego, wakacyjnego numeru Women’s Health znalazła się Gwyneth Paltrow, która sama przyznaje, że dziś jest w lepszej formie niż 20 lat temu. Zobacz, jak wyglądała sesja zdjęciowa aktorki dla WH.

Gwyneth Paltrow fot. Everett Collection 2015/shutterstock.com

W Gwyneth Paltrow cenimy przede wszystkim jej zdrowe podejście do życia. Gwiazda uważa, że nie można sobie odmawiać drobnych przyjemności. Trzeba jedynie znać umiar. Jej przepis na sukces? Jedz wszystko, na co masz ochotę, trenuj wyłącznie tak, jak lubisz, i pracuj nad projektami, które Cię naprawdę zajmują. jeśli zrobisz to z głową, bez problemu osiągniesz wymarzone rezultaty.

 

REKLAMA

Jak widać, jej przepis na sukces się sprawdza, bo każdy kolejny film z jej udziałem to prawdziwy hit, a aktorka sama przyznaje, że czuje się w swoim ciele lepiej niż 20 lat temu. Nic dziwnego, że niezwykła Gwyneth trafiła na okładkę polskiej edycji WH! Zobacz, jak wyglądały kulisy sesji zdjęciowej, na którą oprócz aparatów ekipa WH zabrała także kamery:

 

 

W najnowszym numerze WH przeczytasz więcej o Gwyneth Paltrow i znajdziesz ułożony przez Tracy Anderson, trenerkę i przyjaciółkę aktorki, specjalny trening, dzięki któremu zapomnisz o obawach związanych z zakładaniem stroju kąpielowego.

Przypominamy, że najnowszy WH już w kioskach! Przejrzyj cały numer z niesamowitą Gwyneth na okładce i poznaj patenty na udane lato!

WH

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij