Gwyneth Paltrow na okładce WH: zajrzyj za kulisy

Na okładce najnowszego, wakacyjnego numeru Women’s Health znalazła się Gwyneth Paltrow, która sama przyznaje, że dziś jest w lepszej formie niż 20 lat temu. Zobacz, jak wyglądała sesja zdjęciowa aktorki dla WH.

Gwyneth Paltrow Everett Collection / shutterstock.com
fot. Everett Collection 2015/shutterstock.com

W Gwyneth Paltrow cenimy przede wszystkim jej zdrowe podejście do życia. Gwiazda uważa, że nie można sobie odmawiać drobnych przyjemności. Trzeba jedynie znać umiar. Jej przepis na sukces? Jedz wszystko, na co masz ochotę, trenuj wyłącznie tak, jak lubisz, i pracuj nad projektami, które Cię naprawdę zajmują. jeśli zrobisz to z głową, bez problemu osiągniesz wymarzone rezultaty.

REKLAMA

 

Jak widać, jej przepis na sukces się sprawdza, bo każdy kolejny film z jej udziałem to prawdziwy hit, a aktorka sama przyznaje, że czuje się w swoim ciele lepiej niż 20 lat temu. Nic dziwnego, że niezwykła Gwyneth trafiła na okładkę polskiej edycji WH! Zobacz, jak wyglądały kulisy sesji zdjęciowej, na którą oprócz aparatów ekipa WH zabrała także kamery:

 

 

W najnowszym numerze WH przeczytasz więcej o Gwyneth Paltrow i znajdziesz ułożony przez Tracy Anderson, trenerkę i przyjaciółkę aktorki, specjalny trening, dzięki któremu zapomnisz o obawach związanych z zakładaniem stroju kąpielowego.

Przypominamy, że najnowszy WH już w kioskach! Przejrzyj cały numer z niesamowitą Gwyneth na okładce i poznaj patenty na udane lato!

WH

Zobacz również:
Trzymaj formę również zimą. Snowboard i narty to nie jedyne sporty, które możesz uprawiać, kiedy za oknem pada śnieg. Nie musisz organizować dużej wyprawy na stok, żeby aktywnie spędzić trochę czasu ze znajomymi i rodziną. Znajdź lodowisko w okolicy i razem ślizgajcie na zdrowie. Oto lista powodów, dla których warto jeździć na łyżwach.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA