Gwiazdkowe zakupy z Przyjaciółką od Piękna Mary Kay!

Świąteczne zakupy mogą być przyjemne! I możesz je zrobić bez marnowania czasu w galeriach handlowych i kolejkach do kasy. To super proste – Mary Kay ma dla ciebie specjalną ofertę świąteczną, w ramach której możesz wybierać spośród 5 zestawów, składających się z samych kosmetycznych hitów. Każdy zestaw zawiera jeden produkt, który otrzymasz GRATIS!

Mary Kay materiały prasowe

Zestawy zostały zaprojektowane tak, aby odpowiadały na różne potrzeby kosmetyczne, a zatem dobierzesz z nich coś dla mamy, przyjaciółki czy fanki makijażu. Sięgnij po gwiazdkowy bestseller: Cudowny Zestaw Age Minimize 3D™ TimeWise® + Rewitalizujące Serum C+E TimeWise®. Ten zestaw odpowiada na wszystkie potrzeby skóry, zapewniając oczyszczenie, nawilżenie, odżywienie oraz ochronę przeciwsłoneczną, przeciwzmarszczkową i przeciw zanieczyszczeniom powietrza. To prezent doskonały! A co więcej, tylko teraz produkt o wartości 249 zł otrzymujesz w tym zestawie od nas w prezencie!

REKLAMA

Jak obiecaliśmy – nie musisz go szukać w sklepach. Zadba o ciebie Doradczyni Piękna. Umów się z nią na żywo lub online, a ona pomoże ci dopasować produkty do potrzeb obdarowywanych osób lub stworzy dla ciebie zupełnie nową kosmetyczną kompozycję, dopasowaną do twojego budżetu. Święta z Mary Kay są zawsze wesołe!

Więcej na www.marykay.pl 

Zestaw Cud pod choinką: 429 zł 

Zobacz również:
Najnowsze badania dowodzą, że zarówno umiarkowane, jak i intensywne ćwiczenia łagodzą objawy nerwicy lękowej, nawet wtedy, kiedy zaburzenie jest przewlekłe.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA