Gucci prezentuje nową kolekcję biżuterii – LINK TO LOVE

Gucci ma przyjemność zaprezentować Gucci Link to Love, nową kolekcję współczesnej biżuterii, reprezentującej romantyczny charakter życia. Eleganckie, geometryczne kształty, które można dowolnie łączyć, z jednej strony nawiązują do lat 80 tych ubiegłego stulecia, a z drugiej swoim charakterem oddają hołd nowoczesnej  rzeczywistości.

Gucci materiały prasowe

Kolekcja wykonana jest z trzech kolorów złota - żółtego, białego i różowego - i obejmuje pierścionki, bransoletki, naszyjniki i różnorodne kolczyki. Logo GUCCI jest wykorzystywane jako element dekoracyjny, nadając elementom rozpoznawalność marki.

REKLAMA

Ośmiokątny kształt pierścionków oraz sztywnych bransoletek przywołuje na myśl liczbę osiem jako symbol nieskończoności. Obrączki wykonane są z 18-karatowego białego, żółtego lub różowego złota, gładkie, z ćwiekami lub grawerowane w nowocześnie wyglądające paski. Pierścionki dostępne są w różnych szerokościach, od trzech do sześciu milimetrów. Bransoletki posiadają łatwe do otwierania zapięcie. Niektóre z obrączek są zdobione kamieniami szlachetnymi oraz diamentami: gładka obrączka z białego złota jest wysadzana diamentami, podczas gdy wersja z paskami jest wysadzana zielonymi turmalinami, rubelitami lub diamentami o szlifie bagietkowym.

Guccimateriały prasowe

Kolekcja zawiera również delikatne naszyjniki, bransoletki i kolczyki, wszystkie z minimalistyczną zawieszką, na której widnieje logo GUCCI jako detal graficzny. Naszyjniki z delikatnym łańcuszkiem i centralnie umieszczoną zawieszką w kształcie sztabki są wykonane z 18-karatowego żółtego lub różowego złota, a także z białego złota z wysadzaną diamentami sztabką. Nowością jest naszyjnik Lariat, który w wyrafinowany sposób podkreśla dekolt, wykonany z 18-karatowego żółtego i różowego złota lub z białego złota z diamentami, zapinany na przesuwany element w kształcie koła. 

#GucciLinktoLove

Zobacz również:
To najlepsze ćwiczenie, którego nie robisz. A w zasadzie nie robiłaś, bo to ten właśnie ruch, który Twoje ciało pokocha
ZOBACZ WIĘCEJ

REKLAMA

REKLAMA