Gucci prezentuje nową kolekcję biżuterii – LINK TO LOVE

Gucci ma przyjemność zaprezentować Gucci Link to Love, nową kolekcję współczesnej biżuterii, reprezentującej romantyczny charakter życia. Eleganckie, geometryczne kształty, które można dowolnie łączyć, z jednej strony nawiązują do lat 80 tych ubiegłego stulecia, a z drugiej swoim charakterem oddają hołd nowoczesnej  rzeczywistości.

Gucci materiały prasowe

Kolekcja wykonana jest z trzech kolorów złota - żółtego, białego i różowego - i obejmuje pierścionki, bransoletki, naszyjniki i różnorodne kolczyki. Logo GUCCI jest wykorzystywane jako element dekoracyjny, nadając elementom rozpoznawalność marki.

Ośmiokątny kształt pierścionków oraz sztywnych bransoletek przywołuje na myśl liczbę osiem jako symbol nieskończoności. Obrączki wykonane są z 18-karatowego białego, żółtego lub różowego złota, gładkie, z ćwiekami lub grawerowane w nowocześnie wyglądające paski. Pierścionki dostępne są w różnych szerokościach, od trzech do sześciu milimetrów. Bransoletki posiadają łatwe do otwierania zapięcie. Niektóre z obrączek są zdobione kamieniami szlachetnymi oraz diamentami: gładka obrączka z białego złota jest wysadzana diamentami, podczas gdy wersja z paskami jest wysadzana zielonymi turmalinami, rubelitami lub diamentami o szlifie bagietkowym.

Guccimateriały prasowe

Kolekcja zawiera również delikatne naszyjniki, bransoletki i kolczyki, wszystkie z minimalistyczną zawieszką, na której widnieje logo GUCCI jako detal graficzny. Naszyjniki z delikatnym łańcuszkiem i centralnie umieszczoną zawieszką w kształcie sztabki są wykonane z 18-karatowego żółtego lub różowego złota, a także z białego złota z wysadzaną diamentami sztabką. Nowością jest naszyjnik Lariat, który w wyrafinowany sposób podkreśla dekolt, wykonany z 18-karatowego żółtego i różowego złota lub z białego złota z diamentami, zapinany na przesuwany element w kształcie koła. 

#GucciLinktoLove

REKLAMA